top of page

Big Babol’un yeni reklam filmi yayınlandı


Şekerli sakız pazarının en çok tercih edilen markalarından Big Babol, 1990 yılından bu yana Türkiye’de genç, yetişkin, eğlence seven herkese keyifli bir deneyim sunuyor. İkonik kokusu, farklı aromaları ve kocaman balonlarıyla Big Babol, 2021 yılında lanse ettiği ve hem sakız pazarının hem de tüketicilerin kalbinde büyük yer kazanan Unicorn Eggs’ten sonra şimdi de yeni Dinosaur Eggs ile Fantastic World ürün ailesini büyüttü.


Big Babol’un yeni reklam filminde ise, en sevilen iki fantastik karakter unicorn ve dinozor temalı Fantastic World ailesinin fertleri bir araya geliyor ve Big Babol eğlencesiyle buluşuyor. Televizyon ekranlarında ve dijital mecralarda yayınlanan reklam filminde Dinosaur Eggs ve Unicorn Eggs, kocaman eğlenceli fantastik dünyanın kapılarını birlikte aralıyor. Filmde, iki kardeş ellerindeki Big Babol’larla kendilerini macera dolu bir dünyanın içinde buluyor.


Odalarında başlayan eğlence, unicorn ve dinozorların üstünde devam ediyor. Big Babol Fantastic World’ün günümüz çocuklarını düşünerek hayal ettiği kocaman balonlu, renkli, genç, eğlenceli ve modern dünyadan anlar, rengârenk bir animasyon olarak ekrana yansıyor. İlhamını hayal gücünden alan Fantastic World ailesi, çiğneyenlere özgürlük tanıyarak onları yaratıcı olmaya ve dilediğince hayal kurmaya davet ediyor.Künye:

Reklamveren: Perfetti Van Melle Türkiye – Big Babol

Reklamveren Yetkilileri: Nalan Özgür, H.İpek Yolasığmaz, Nur Banu Güner, Bahar Gökçe Meşe

Reklam Ajansı: =Çözüm

Yaratıcı Ekip: Emre Gökdemir, Pelin Meşeci, Gökhan Tosun, Ahmet Topal

Marka Ekibi: Yusuf Erdönmez, İrem Terzi

Stratejik Planlama Ekibi: Ahmet Orhan Yener, Keremcan Erdönmez

İllüstratör - Animasyon: Baran Baran

Jingle: Çikolata Müzik Fabrikası

Kullanılan Mecralar: TV, Dijital

PR Ajansı: İletişim Ofisi

Коментари


bottom of page