top of page

Bebelac, yeni reklam filmini yayınladıBebelac Çocuk Devam Sütü, dillere pelesenk olacak müziğiyle yeni reklam kampanyası “Bebelac Bebekleri Lık Lık, İçer Şip Şak Çözer”i yayınladı. İlhamını “Lık Lık” içen ve “Şip Şak” çözen mutlu bebeklerden alan Bebelac Çocuk Devam Sütü; bebeklerin yeterli vitamin ve mineral almasının önemini yeni reklam filminde bir kez daha vurguluyor ve mutlu, paylaşımcı, neşeli, keyifli bebeklere yer veriyor.


Sesleri ayırt eden, dans eden, birbiriyle etkileşimde bulunan ve dolayısıyla “şip şak” çözen bebeklere atıfta bulunan marka; bebeklerin severek içtiği 5’i 1 arada içerikli** ürünleriyle günlük vitamin ve mineral ihtiyacının karşılanmasına destek oluyor ve kullanan annelerin %99’u Bebelac 4’ten memnun olduğunu söylüyor.***Künye:

Reklamveren: Numil Gıda Sanayi A.Ş.

Reklamveren Marka Ekibi: Sibel Yüksel, Gupse Kurtoğlu, Can Sinan, Doğukan Turhan

Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Prodüksiyon: Panda Film Production

Post Prodüksiyon: 1000 Volt Post Production

Yönetmen: Devon Dickson

Müzik: 25m2 Music Production -Cenk Çelebioğlu

Fotoğraf: Erbil Balta - PPR Istanbul

Medya Ajansı: Wavemaker Media Agency


*Bebeğiniz için en üstün besin anne sütüdür. Anne sütünün eksikliği gibi durumlarda doktora danışınız.

**A, D3, B1, B2, B5, C, Biyotin, Folat, B12, K, E Vitaminleri, Klor, Kalsiyum, Fosfor, Magnezyum, Demir, Çinko, Bakır, İyot, Selenyum içerir.

***YouGov'un 14 Kasım- 6 Aralık 2023 tarihleri arasında Türkiye genelinde Bebelac 4 kullanan 201 anne ile gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre

Kommentare


bottom of page