YOLCU360 Yönetim Kadrosunda Önemli AtamaAraç kiralama platformu Yolcu360, marka yolculuğuna ve kurumsal iletişim yönetimine liderlik etmek üzere Samet Ensar Sarı’yı yönetim kadrosuna atadı.


Chief Brand Officer (CBO) ve İcra Kurulu Üyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı tüm marka ve kurumsal iletişim faaliyetlerinin başına getirilen Sarı, Yolcu360’ın hizmetlerini kısa sürede globalde 30 binden fazla noktaya taşıma ve şirketin unicorn (girişimin değerinin 1 milyar dolar veya daha fazla olması) hedefinde tüm marka iletişim süreçlerinin yönetimini gerçekleştirecek.

İstanbul Erkek Lisesi mezunu olan Samet Ensar Sarı, Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü yüksek dereceyle bitirdi ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde Pazarlama MBA’ni tamamladı. Cannes Lions Ödülleri, Adobe Travel Marketing Awards, Stevie Awards dâhil birçok uluslararası yarışmada ödül alan ve Türkiye’nin sosyal medya alanındaki ilk dijital ajanslarından Dekatlon Buzz’ın kurucu ortağı olan Sarı, şirketin Avrupa’nın en büyük perakende odaklı pazarlama grubu Altavia ile birleşme sürecine liderlik etti ve Altavia Dekatlon’un Genel Müdürlüğü görevini üstlendi. Sarı, Altavia Group’un Avrupa Steering Komitesi’ne üye olarak grubun dijital dönüşümünde rol aldı. Kariyer hayatı boyunca akademik çalışmalara katkı göstermeye, pazarlama ve bilişim sektörünün gelişmesi için çeşitli organizasyonlara jüri üyesi ve mentor olarak destek vermeye devam etti.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags