Yenilenen Pritt’in Doğal İçerik Oranı %97’ye Çıkarıldı


Henkel’in üreticisi olduğu Pritt Stick Yapıştırıcılar, artık yeni nesil bir formülle tüketicisiyle buluşuyor. Yeni formülle Pritt Stick Yapıştırıcılar, bünyesinde su dâhil %97 doğal içerik barındırırken, stick ambalajı da %65’e kadar ileri sanayi geri dönüştürülmüş plastik içeriyor.


Uzun yıllardır tercih edilen bir marka olan ve çocukların güvenle kullanabilmeleri için patates nişastası, şeker ve su gibi doğal içeriklerden üretilen Pritt Stick, Henkel ürün geliştirme ekibi tarafından geliştirilen yeni formülle doğal içerik oranını %97 seviyesine çıkarırken, ürünlerin bilinen dayanıklılığından ve yüksek yapıştırma gücünden hiçbir şey kaybetmemesi de sağlandı.


Yeni Pritt Stick Serisi, doğayı ve çevreyi korumak için sürdürülebilirliğini de önemli ölçüde artırdı. Yeni stick yapıştırıcının dış ambalajı, tamamen geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. Yeni ambalaj konsepti, ürün boyutuna bağlı olarak ileri sanayi geri dönüştürülmüş malzemelerin %65'e kadar kullanılmasını sağlıyor. Ayrıca, stick boşken tüm malzemeler tamamen geri dönüştürülebiliyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags