“Yeşil İş 2021’’ 7-8 Nisan’da GerçekleşecekSürdürülebilir iş liderleri ve profesyonelleri için önemli buluşma yerlerinden biri olan YEŞİL İŞ Zirvesi, 8. yılında 7-8 Nisan tarihlerinde farklı sektörlerden tüm paydaşları online olarak bir araya getirecek. Zirvede, “Değişimin Yeni Paradigmaları” temasıyla pandemi sonrası öne çıkan küresel trendler değerlendirilecek.


Değişen dünyada iklim değişikliği etkileri, ekonomide net-sıfır, karbon ve enerji dönüşümü, döngüsel ekonomi, inovasyon, sürdürülebilir finansman, yeşil fonlar, yeşil mutabakat ve yönetişim gibi birçok konuya odaklanacak Yeşil İş Zirvesi, çok sayıda uluslararası konuşmacıyı da ağırlayacak. Global ve yerel iş dünyasının liderleri, sürdürülebilir büyümenin uzmanları, büyük sermayeli şirketlerden KOBİ’lere kadar özel sektör, kamu sektörü, sivil toplum kuruluşları ve akademi dünyası, pandemi sonrası “Değişimin Yeni Paradigmaları” temasıyla küresel trendleri değerlendirecek, temiz ekonomi ve pozitif değişim için etki, eylem ve sonuçlar üretecek. Fikir liderlerinin 8 ana temada ilham vereceği oturumlarda 2021 ve sonrası riskler ve fırsatlar, yol haritaları, yasal düzenlemeler, politikalar, yenilikçi yaklaşımlar, liderlik deneyimleri, yeni iş fırsatları ve başarılı uygulama örnekleri paylaşılacak.


Yeşil İş 2021; Sürdürülebilir İş Stratejisti/Future Thinker Prof. Ioannis Ioannou, İklim Bonoları İnisiyatifi Kurucusu Sean Kidney, Değişim Lideri Teresa Fogelberg, Avrupa İklim Değişikliği ve Dönüşüm Lideri Andrei Marcu, Schneider Electric Türkiye, Orta Asya ve Pakistan Bölge Başkanı Bora Tuncer, Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem, Metro Türkiye CEO’su Sinem Türüng, Akademi Çevre CEO’su Ufuk Işık, P&G Yönetim Kurulu Başkanı Tankut Turnaoğlu, Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı ve Nestle Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Zeynep Sungu’nun da aralarında olduğu 80’i aşan konuşmacı ve 30 oturum ile gerçekleşecek.


2 gün sürecek olan Yeşil İş Zirvesi; stratejik çözüm ortağı Schneider Electric, Ana Sponsor Shell ve Akademi Çevre, Nestle, Altın sponsorlar P&G Türkiye, Korozo Group, Denizbank, Metro Türkiye, Tencel, Kibar Holding, MG ve Brisa olmak üzere birçok önemli sponsorun destekleriyle gerçekleşecek.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags