Workinton Büyümeye Devam Ediyor“İyi Çalışanlar Ülkesi” sloganıyla 2012 yılından beri 18 farklı şubede hizmet veren, Türkiye’de co-working sektörünün büyüyen girişimcisi Workinton’un CEO’su Enis Cevahircioğlu; tüm dünyayı etkisi altına alan pandemiyle birlikte dünyadaki, sektördeki ve Workinton faaliyetlerindeki gelişmeler konusunda açıklamalarda bulundu. Cevahircioğlu açıklamasında sektörün içerisinde bulunduğu dönüşüme, dünyadaki yeni trendlere, çalışma modellerine, pandeminin etkilerine, Workinton’un gündemine ve faaliyetlerine yer verdi.


Şu anda İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Katar Doha’daki şubelerle 18 farklı lokasyonda hizmet verdiklerini belirten Cevahircioğlu, geçtiğimiz ay İstanbul Avrupa yakasındaki 7. şube olan Bakırköy Carousel şubesini açtıklarını söyledi. Ek olarak yeni açılan iki lokasyonun bilgisini de paylaşan Enis Cevahircioğlu, yaz ayları boyunca faaliyet gösterecek iki sahil lokasyonu olan Workinton Burc Beach ve Workinton Akyaka’nın önümüzdeki günlerde resmi olarak faaliyete geçeceği belirtti. Eylül ayında ise Bomonti ve Lotus şubelerinin açılacağının müjdesini veren Cevahircioğlu, Workinton olarak büyümeye ve verimli çalışma alanları oluşturmaya devam edeceklerini söyledi.


Workinton’un geliştirdiği hibrit ofis sistemlerinin geleceğin çalışma sistemi olacağından da söz eden Cevahircioğlu, “Hibrit ofis sistemi çözümümüzün temelinde şirket merkezlerinin küçülüp çok lokasyonlu ofislerin ve evden çalışma düzeninin yaygınlaşması yer alıyor. Hibrit ofis çözümlerimizde 360 derece bir yaklaşım benimsiyoruz. Burada genel merkez, home office, ulaşım çözümleri, Workinton şubeleri, Workinton App ve tamamlayıcı hizmetlerin bir arada olduğu bir modelden bahsediyoruz. Genel merkezin dönüşümü, altyapı kurulumu, ofis-temizlik ve operasyon yönetiminin tümünü hibrit bir modele entegre hale getirmek için hizmet sunuyoruz. Evden çalışanlar için de ergonomik bir çalışma alanıi internet alt yapısı desteği ve QR kod ile takip ve raporlama imkânı sağlayabiliyoruz. Hibrit ofis çözümümüzde çalışanlar evlerine en yakın Workinton şubesinde de çalışabiliyor. Uygulama ve tamamlayıcı hizmetlerle de 360 derece ele aldığımız çalışma sistemimizin geleceğin modeli olacağına inanıyoruz.” dedi.KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags