“Vaillant ile Kafa Rahatlatan Sohbetler” Dördüncü Sezonuyla Yayında


Vaillant Türkiye’nin, “Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast serisi dördüncü sezonunda, farklı konu ve konukları ile dinleyicilere kafalarını rahatlatma, keyifli zaman geçirme olanağı sunmaya devam ediyor. Yeni sezona Klinik Psikolog Beyhan Budak ile Akademisyen-Gazeteci Özgür Mumcu ve Gazeteci Eray Özer’in yanı sıra koku uzmanı, parfümör Vedat Ozan konuk oluyor.


Vaillant ile Kafa Rahatlatan Sohbetler serisinin yeni sezonunda “Sürdürülebilirlik, Verimlilik ve Teknoloji” konularına farklı pencerelerden bakılıyor. Beyhan Budak, motivasyon ve değişim konularından bahsederek verimli bir hayat için küçük adımların nasıl stratejik bir şekilde kullanabileceğine dair ipuçları veriyor. Özgür Mumcu ve Eray Özer yeni teknolojiler ve hayatımızı dönüştürme şekillerine değiniyor. Vedat Ozan ise parfüm ve yiyecek konusundaki sürdürülebilirlik sohbetleri ile kafaları rahatlatıyor.


“Kafa Rahatlatan Sohbetler” podcast serisi Spotify’da 18.535 takipçi sayısına erişerek tüm platformlarda 400 bin dinlenmeye ulaştı. Vaillant Türkiye’nin Spotify, Google Podcast, Apple Podcast ve Deezer kanalları üzerinden takip edilebilen sohbetler, her hafta 2’şer bölüm halinde yayınlanacak.


Aşağıdaki linklerden podcast yayınlarına ulaşabilirsiniz.


Spotify: https://open.spotify.com/show/6hHp6SkedB5k1knJZBcovC

Apple Podcast: https://podcasts.apple.com/tr/podcast/vaillant-ile-kafa-rahatlatan-sohbetler/id1508882868

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5idXp6c3Byb3V0LmNvbS8xMDEzNDIyLnJzcw

Deezer: https://www.deezer.com/us/show/2218802

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags