TransferGo’nun Yeni Marka Yüzü Zeynep Avcı Oldu


Uluslararası para transferi şirketlerinden TransferGo, yeni marka yüzü olması için Zeynep Avcı ile iş birliğine gitti. Voice of Germany şarkı yarışmasındaki gösterdiği performanslarla Almanya’da ve Türkiye’de ses getiren Zeynep Avcı, TransferGo’nun yeni dönem iletişim çalışmalarında birlikte ilerleyeceği isim oldu.


Zeynep Avcı ile yıl içinde birçok iletişim çalışması yapmayı hedefleyen TransferGo’nun tüm iletişim çalışmalarında, reklam filminde ve jingle’ında kullanacağı kampanya söylemi ise mesafelerin paylaşmaya engel olmadığı mesajını vermekte: “Mesafeler Uzasa da, Engel Değil Paylaşmaya, TransferGo’yla Uzaklar, Tek Tıkla Yakınında”


TransferGo Büyümeden Sorumlu Bölge Müdürü Senem Ergüvenoğlu, konuyla ilgili şöyle konuştu: “İletişim çalışmalarımızda Avrupa ve özellikle Almanya’daki müşterilerimiz ve potansiyel yeni kullanıcılarımıza ulaşabilmek ve onlarla duygusal bir bağ kurabilmek için Zeynep Avcı’nın çok doğru bir isim olduğuna karar verdik. Zeynep Avcı, Almanya'da katıldığı yarışmada, Türkçe şarkı söyleyerek yabancı bir dildeki şarkının, o dili bilmeyen insanlara duyguları hissettirebileceğini ve güzel anları paylaşmaya engel olamayacağını herkese gösterdi. Biz de TransferGo ile yabancı bir ülkede yaşamanın, sevdiklerinin yanında olmaya, onlara yardım etmeye engel olmadığını, sunduğumuz teknolojinin bunu mümkün kıldığını vurgulamak istiyoruz.”


Zeynep Avcı markayla başladığı bu yeni yolculuk hakkında şunları söyledi: “Pandemi dönemi bize teknolojinin hayatlarımızda ne kadar önemli olduğunu bir kere daha gösterdi. Dijital para transferi de bu teknolojilerin başında geliyor. Bizler gibi özellikle Avrupa’da, ülkesinden uzakta yaşayanlar için dijital para transferi gerçekten hayat kurtaran teknolojilerden biri. Bu alanın tanınan ve gelişen markası TransferGo’dan iş birliği teklifi gelince hiç düşünmeden kabul ettim. İlk kez böylesine profesyonel ve kapsamlı bir marka çalışması içinde olmaktan büyük keyif aldım ve güzel işler çıkarmak için sabırsızlanıyorum.”

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags