Tmob, Gelecek Hedefleri Doğrultusunda Marka Kimliğini Yeniledi


2009 yılında kurulan ve kendi geliştirdiği yenilikçi PaaS portföyü ile işletmelerin yazılım ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunan uluslararası yerli sermayeli teknoloji şirketi Tmob, hızla devam eden dijital dönüşümün, yenilenen teknolojilerin tüketici davranışlarında yarattığı etkileşime öncü olmak için tüm Tmob ekibinin ortak kararı ile logosunu yeniledi. Tmob |Thinks Mobility perakende, e-ticaret, bankacılık ve havacılık sektörlerinde konusunda uzman, dinamik, genç ve sürekli büyüyen ekibiyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğuna yeni logosuyla daha yenilikçi ve modern bir iletişim tasarımı yaklaşımı ile farklı bir soluk katmayı hedefliyor. Tmob, dijital teknolojilerin yarattığı değişimi turuncu rengin enerjisiyle logosuna katıyor ve kolay okunur, belirgin ve keskin hatlı bir yazı tipi tercih ediyor.


Geliştirdikleri teknolojik çözümler ve servisler ile şirketleri dijital dönüşüm yolculuğunda geleceğe taşırken, yurt dışından gelir getiren iş modelleriyle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam eden Tmob'un kurucusu ve CEO'su Rudi Dökmecioğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bugüne kadar 11 ülkede 200'den fazla projeyi hayata geçirerek edindiğimiz birikim ve deneyimi, Türkiye'deki şirketlere de sunarak iç pazarda büyük kurumların stratejik hamlelerinde teknoloji ve dijital dönüşüm partneri olarak yanlarında olmaya devam ediyoruz. Diğer yandan yurt dışında geliştirilecek projelerde en üst seviyede kalite ve hizmet sunmak için ülkemizin avantajlarını kullanarak globalde rekabetçi bir teknoloji şirketi haline gelmeyi hedefliyoruz. Önümüzdeki 3 yıl içinde yazılım teknolojisi dendiğinde akla gelen ilk 10 şirket arasında yer almak için çalışmalarımızı yürütüyor, kurumların iş ihtiyaçlarına göre geliştirdiğimiz e-ticaret çözümleriyle onları geleceğin teknolojik dünyasına taşırken yurt dışından gelir getiren iş modelimizle Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya devam ediyoruz."


Türkiye ve dünyada, derecelendirme kuruluşlarının belirlediği en büyük 500 firma listesindeki şirketlere hizmet veren ve bankacılık, telekomünikasyon, havayolları, e-ticaret başta olmak üzere farklı sektörlere özel çözümler sağlayan Tmob, 2013 yılında AR-GE ofisini, 2021'de de Londra ofisini açtı. İstanbul ve Londra'da ofisleri bulunan ve yenilikçi teknolojilere yatırım yaparak işletmelere değer katmaya devam eden Tmob, yurt içi ve yurt dışında 50'den fazla ödül kazandı.KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags