TKG Otomotiv Bursa’nın Yeni Genel Müdürü Hakan Yüksel OlduOtomotiv endüstrisindeki 44 yıllık tecrübesi ve yerli üretim gücüyle sektörün öncü firmalarından TKG Otomotiv Grup’ta üst düzey bir atama gerçekleştirildi.


Grup şirketlerinden TKG Otomotiv Bursa’nın Genel Müdürlüğüne, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yüksel getirildi. Görevi TKG Otomotiv Grup İcra Kurulu Başkanlığı ve TKG Otomotiv Bursa Genel Müdürlüğü görevlerini bir süredir bir arada yürüten Tayyar Katrancı’dan devralacak olan Yüksel, 1 Haziran 2021 itibarıyla yeni görevinin başına geçecek. Genel Müdürlük bayrağını devreden Katrancı ise görevine TKG Otomotiv Grup İcra Kurulu Başkanı olarak devam edecek.


Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Makine Mühendisliği Bölümünü bitiren Hakan Yüksel, Arçelik Global ve Teklas gibi şirketlerin ardından kariyerine Toyota Motor’da devam etti. Yaklaşık 20 yıl boyunca Toyota Motor Avrupa’nın Brüksel ve Türkiye ofislerinde çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev alan Yüksel, 1,5 yıldır TKG Otomotiv Bursa’da Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags