Tepe Emlak Yatırım 25 YaşındaTürkiye’nin AVM yolculuğunda pek çok ilkler ve renovasyon projeleriyle yer alan, organize perakende sektörünün köklü şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım 25’inci yılını geride bıraktı. 25 yıldır gerçekleştirdiği projelerle birçok ilke imza atan, deneyimli kadrosuyla alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetlerini başarıyla gerçekleştiren Tepe Emlak Yatırım A.Ş.’nin çeyrek asrı geride bırakmanın gururunu yaşadığı 25’inci yıl özel davetinde, Bilkent Holding’in üst düzey yöneticilerinin yanı sıra, grup şirketlerinin genel müdürleri ve Tepe Emlak Yatırım paydaşları Bilkent Otel’de bir araya geldi.


Türkiye’deki AVM tarihinin çok büyük bir bölümüne tanıklık eden şirketin, 25 yıldır ülke ekonomisine katkı sunan sektörün önde gelen şirketleri arasında yer aldığını belirten Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayal Olcay sözlerine şöyle devam etti: “Bilkent Holding çatısı altında, organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeye imza atmış olmanın gururuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğümüz yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetlerinde strateji odaklı düşünüp fark yaratmayı amaçlıyoruz. Hizmet verdiğimiz bütün alanlarda gerek kurumsal yapımız gerekse bağlı bulunduğumuz holding şirketlerinin sağladığı sinerjiyi avantaja dönüştürerek, yarattığımız çözümlerle çalıştığımız markalara değer katmanın yanı sıra birçok kişiye de istihdam imkânı yaratıyoruz. Alanında uzman kadromuzla AVM yatırımları, yönetimi ve proje danışmanlığı konularında sektördeki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor, çevreye ve insana saygı odaklı, yeni ve uygulanmamış fikirlerle projelerimizde fark yaratıyor ve öncülük ediyoruz. 25 yılını geride bırakan bir şirket olarak sektöre ve Türkiye’ye kazandırdığımız değerler, ödüllerle tescillenen başarılarımız ve örnek gösterilen uygulamalarımızla gurur duyuyoruz. Bu çatı altında dolu dolu geçen 25 yıla binlerce istihdam, farklı konseptlere sahip onlarca AVM, ulusal ve uluslararası ödüller ve birçok başarılı proje sığdırdık, sektörün ilklerini hayata geçirdik, dönüşüme ve değişime öncülük ettik. 2002 yılında açılan ve İstanbul’un ilk temalı AVM’si olan Tepe Nautilus, Avrupa ve Anadolu Yakası’nın bağlantı noktası oldu. 1998 yılından beri hizmet veren, Ankara’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olan, dünyanın dev markalarını Ankaralılarla tanıştıran Bilkent Center, geçirdiği renovasyonla 2019-2020’de European Property Awards’da en başarılı yenileme ve Perakende mimarisi ödülü ve 2020 Globale RLI En iyi Alışveriş Merkezi Renovasyonu Ödülü’ne layık görüldü. 2015’te Bilkent Center bünyesinde yaklaşık 7000 m2’de yer alan Ankara’nın ilk gastronomi merkezi Bilkent Station gerçekleştirilen dönüşümle herkesin beğenisini kazandı. Yine Ankara’daki ilk açık hava konseptli buluşma noktası Tepe Prime Avenue bu yıl 10’uncu yaşını kutladı. İnsanların güvenle, keyifle yaşamlarının bir parçası olan mekânlar yaratmış olmak gerçekten hepimizi çok gururlandırıyor.”


“Daha ileriye, en iyiye”

Hayal Olcay, alışveriş merkezleri ve ticari alanlarda sürdürdükleri yönetim, kiralama ve konsept danışmanlığı hizmetlerinde, değişen dünyanın tercihlerine uygun stratejilerle ve yenilikçi fikirlerle 25 yıllık tecrübeyi avantaja dönüştürdüklerini belirterek, şöyle devam etti: “Alanında uzman kadromuzla sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, yarattığımız çözümlerle yaşama ve markalara değer katıyoruz. Bilkent Holding’e ait grup şirketleriyle sağladığımız sinerji ise bu yolculukta her zaman bize güç katıyor. Yüzyılın olayı olarak nitelendirebileceğimiz pandemi süreciyle birlikte dünya değişirken yaşamlarımızda ve alışkanlıklarımızda yeni bir dönem başladı. Pandeminin getirdiği öğretilerle beraber, sektörümüzün içinde bulunduğu değişim süreci ivme kazandı. Bu dönemde değişen koşullarla birlikte zorlaşan ticari hayatta öncelikle şirketimizi en az kayıp yaşatarak koruyabilmek için hızlı tedbirler aldık. En önemlisi de bu dönemde paydaşlarımızla birlikte uyumlu, yakın ve şeffaf iletişim sağlayarak bağlarımızı daha da güçlendirdik. ‘Daha ileriye, en iyiye’ felsefesini benimseyerek, güçlü ilişkiler ve yenilikçi fikirlerin geleceğe en büyük yatırım olduğuna inanıyoruz.”

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags