TÜHİD Yönetiminde Görev Dağılımı Belli OlduTürkiye’deki halka ilişkiler uzmanlarını bir çatı altında toplayarak, 50 yıldır meslek içi dayanışmayı sağlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) yeni yönetimi seçildi. TÜHİD Olağan Genel Kurulu sonrası yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığına İpek Özgüden Özen (ON İletişim Marka ve İletişim Danışmanlığı) getirilirken, Başkan Yardımcılığını ise Ayşenur Aydın (Opet Petrolcülük A.Ş.) üstlendi.

Sevil Wittmann (Beymen) Genel Sekreter, Şeref Gözütok (Mark&Mark İletişim Danışmanlığı) Sayman, Gonca Karakaş (Effect BCW), Başak Solmaz Karaüç (TÜSİAD), Bahar Erbengi (Doğuş Grubu), Aslı Alemdaroğlu (Zorlu Holding), Serhat Özkütükcü (Denove Halkla İlişkiler), Çağlayan Kent Ergönül (Hayat Kimya), Gökhan Şengül (İGA - İstanbul Havalimanı), Handan Erdoğdu (KKB Kredi Kayıt Bürosu), Sevda Solak (TimePR), Serap Durak (Pozitif PR Halkla İlişkiler ve Tanıtım) mesleğin gelişmesi yolunda çalışmalar yapmak amacıyla TÜHİD’in yönetim kurulunda üye olarak yer alıyor.

TÜHİD Yönetim Kurulu Başkanı İpek Özgüden Özen; yaptığı açıklamada şunları söyledi: “TÜHİD Yönetim Kurulu olarak Derneğimizin 50. yılında sektörümüzün geleceği için yapacağımız çalışmaların heyecanı içinde göreve başlıyoruz. İş dünyası, akademik dünya, medya ve genç iletişimciler gibi tüm paydaşlarımızı kucaklayan projelerimizle mesleğimizin standartlarını daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Mesleğimizin ülkemizdeki öncüleri Prof. Dr. Alâeddin Asna, Cüneyt Koryürek, Betûl Mardin gibi duayen isimler tarafından 50 yıl önce kurulan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği, sektörümüzün en önemli yapısı ve çok değerli bir miras. Bu nedenle 50. yılımızda mesleğimizin itibarını artırmak ve sektörümüzün gelişimine ivme kazandırmak öncelikli misyonumuz olacak.”
KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags