Sinem Öztürk Happy Moon’s Grup Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Oldu


Çatısı altında Happy Moon’s, İkon ve Bob’s markalarını bulunduran Happy Moon’s Grup’ta yeni bir atama gerçekleştirildi. Bu kapsamda Happy Moon’s Grup’un yeni Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Sinem Öztürk oldu.


Lisans öğrenimini 2009 yılında Almanya, Mainz’de yer alan Johannes Gutenberg Üniversitesi’nde İşletme Ekonomisi Bölümü’nde, Pazarlama, İstatistik ve Ekonometri diploması ile tamamlayan Öztürk, çalışma hayatına Türkiye’de devam etti. Öztürk, Türkiye’de perakende ve otomotiv sektörlerinde (Media Markt ve Tırsan Treyler) pazarlama iletişimi ve kurumsal iletişim alanlarında yöneticilik görevlerinde bulundu. Media Markt’ta geniş bir sorumluluk çerçevesinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapan Öztürk, Tırsan Treyler’de ise hem ulusal hem de uluslararası düzeyde çok markalı yapının pazarlama ve kurumsal iletişim yöneticisi olarak görev yaptı.

2022 yılının Ocak ayı itibarıyla Happy Moon’s Grup Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak görevine başlayan Sinem Öztürk, grubun tüm pazarlama faaliyetlerinden ve kurumsal iletişiminden sorumlu olacak.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags