Sensormatic CSO’su Gökhan İndap Oldu


Sensormatic’in satış organizasyonu sektörün deneyimli isimlerinden Gökhan İndap’a emanet edildi. 20 yılı aşkın süre boyunca KoçSistem, Nortel Netaş, Cisco, Dell, SAP ve Veritas gibi şirketlerde önemli görevler üstlenen İndap, başarılı takım çalışmaları ile tanınıyor. Sensormatic’e CSO (Chief Sales Officer) olarak atanan İndap, satış organizasyonundaki süreçlerin geliştirilmesi görevlerini yerine getirecek. Gökhan İndap’ın liderliğinde Sensormatic’in uzman ekipleri, kendi alanlarındaki başarılarını artırarak sürdürecek.


Müşteri deneyimini ileri seviyeye taşıyacağız

Amaçlarının dijital dönüşüm ile beraber yeni bir satış stratejisi oluşturmak olduğunu ifade eden Gökhan İndap, müşteri sadakati konusuna özel önem vereceklerini belirtti. İndap, “Güvenlik gibi önemli bir alanda tüm iş ortaklarımızın memnuniyetini daha da artırmaya dönük çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sensormatic çatısı altında son teknoloji ürün ve hizmetleri, şirketlerle buluşturacağız. Böylece alanımızdaki liderliğimizi şirketimizin her biri konusunda uzman ekibiyle birlikte daha da ileri seviyeye taşıyacağız” dedi.


Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Gökhan İndap, yüksek lisansını ABD’deki Point Park Üniversitesi’nde yaptı. Satış liderliği, iş geliştirme, dijital dönüşüm projeleri, strateji oluşturma ve bilişim teknolojileri alanlarında 20 yılı aşkın tecrübesi bulunan İndap KoçSistem, Nortel Netaş, Cisco, EMC (Dell), SAP ve Veritas şirketlerinde Satış Müdürlüğü, Bölge Satış Müdürlüğü ve Satış Direktörlüğü gibi pozisyonlarda görev yaptı.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags