Sürdürülebilir İş Ödülleri 25 Kasım’da Sahiplerini BuluyorCOVİD-19 pandemisi ile birlikte tüm dünyada her alanda önemli değişimlere tanık olduğumuz şu dönemde, iş modellerinin, sürdürülebilirlik ekseninde yeniden tanımlanması kaçınılmaz bir durum…


Tüm sektörlerde sürdürülebilir iş modellerine yönelik çalışmalarıyla örnek teşkil eden kurumlara açık olan “Sürdürülebilir İş Ödülleri”, Türkiye’de sürdürülebilirlik dönüşümünü hedefleyen, ortak geleceğimize sahip çıkan birçok yenilikçi projenin ortaya çıkmasına ilham ve yön vermeyi amaçlıyor.


Sosyal, ekonomik ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan başarılı modelleri ve projeleri ödüllendiren platformda, geride kalan 7 yılda 115’in üzerinde proje ödüllendirildi. Büyük Ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup ve Belediyelerin de katılabildiği ödüller için finale kalan projeler, 15 kategoride jürinin zorlu bir değerlendirme süreci sonucu belirlendi. Finale kalan projeler arasından “Sürdürülebilirliğin Oscarları”nı kazananlar, 25 Kasım 2021 saat 19.00'da yapılacak online ödül töreninde açıklanacak.


Finale kalan projeler için https://www.surdurulebilirisodulleri.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags