Puzzle’dan Yeni Teknolojik Ürün: Planner


Puzzle Media Tech, yazılım ürünlerine bir yenisini ekledi. Medya ajansları için spot planlama süreçlerini otomatize edecek yeni ürünün ismi “Planner”.


Planner, sisteme reklam kampanyanız ile ilgili koşulları girdiğinizde kısa sürede otomatik TV medya planı hazırlayan bir ürün. Puzzle, Planner’ı piyasaya sunarken, medya profesyonellerinin günlük operasyonel süreçlerini hızlandıracak modellemeler ve algoritmalar üzerinde çalıştı. Planner sertifikasına sahip olan ajans çalışanları, çalıştıkları ajans adına kullanıcı olabilecekler. Planner, sadece TİAK abonesi olan medya ajanslarının, rating verisi yükleyerek kullanılabilecekleri bir ürün.


Puzzle Kurucu Ortağı Okan Konuk konuyla ilgili şunları söyledi: “Amacımız, özellikle tekrarlı ve uzun sürede yapılabilen operasyonel işlere harcanan zamanı sıfırlamak. Böylelikle, çalışanların akıl, bilgi ve deneyimlerini kullanacakları zamanı maksimize etmek. Puzzle sürekli AR-GE yapan bir teknoloji şirketi. Bir ajans çalışanı olduğum yıllarda Planner gibi bir yazılım hayal ederek, böyle bir ürün olsa da hayatımız kolaylaşsa, diye düşünürdüm.”KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags