PRİDA İletişim Ödülleri 2021’e Başvurular Başladıİletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl dördüncüsünü düzenlediği; başarılı iletişim projelerini, sürdürülebilir iş birliklerini, iletişim emektarlarını ve sektör çalışanlarını ödüllendirildiği, PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı. 17 Mart-9 Nisan 2021 tarihleri arasında başvuru yapılabilecek olan PRİDA’da, bu yıl toplam 43 kategoride ödül verilecek.


Bu yıl medya iletişimi çalışmalarına ayrı bir başlık açılan ve mevcut başlıklara yeni eklenen kategorilerle zenginleşen PRİDA’da geçen yıl başlatılan ikincilik ödülü uygulamasına devam edilecek. En yüksek puanı alan çalışma PRİDA heykeli ile ödüllendirilirken 70 puanı geçen ve en yüksek puanı alan projeden en fazla %1 daha düşük puan almış ikinci bir proje ikincilik plaketi almaya hak kazanacak.

Ana değerlendirmede alt kategorilerde kazananlar belirlendikten sonra, En Başarılı Stratejik İletişim Uygulaması, En Başarılı Pazarlama İletişimi Uygulaması, En Başarılı Medya İletişimi Uygulaması, En Başarılı Dijital ve Sosyal Medya Uygulaması büyük ödüllerine hak kazanan projeler de PRİDA Ödülü’ne hak kazanacak.


PRİDA İletişim Ödülleri 2021’de 6 ana başlık altında toplam 43 kategoride ödül verilecek. Stratejik İletişim başlığı altında ilk kez Lider/Sözcü İletişimi, Halka Arz İletişimi, İşveren Markası Dış İletişimi, Pandemide Değişim Yönetimi ve İç İletişim, Business to Business (B2B) İletişim, Kamu İlişkileri Yönetimi, Kurumsal Kimlik Tasarımı İletişimi kategorileri başvuruları kabul edecek. Bu yıl açılan Medya İletişimi başlığı altında, Medyada Lider Konumlandırma, Yaratıcı Basın Buluşması, Gazeteci ve Influencer İlişkileri ve Yaratıcı Haber İçerikleri kategorileri ilk kez başvuru alacak. Özel Ödüller başlığı altında ise Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliği ile BAU İletişimde Yenilikçi Teknoloji Kullanımı, Sürdürülebilirlik Akademisi Sürdürülebilirlik Fikirleri, UNICEF Çocuklara Umut Dağıtan Kampanyalar ve Facebook Özel Ödülü kategorileri bulunuyor.


Ödül programına 23 Ekim 2019 ile 15 Ocak 2021 tarihleri arasında yürütülen iletişim çalışmalarıyla başvuru yapılabiliyor. PRİDA İletişim Ödülleri’nin başvuru takvimine, başvuru giriş sayfasına ve daha fazla bilgiye www.pridaodulleri.org web sitesinden ulaşılabilirsiniz.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags