Piu Entertainment’dan 10. Yıla Özel Yeni Logo


Sanatın bireye ve topluma olan katkısını ilke edinen, bulunduğu şehirlerin kültür-sanat hayatına dokunan etkinliklerle toplumsal ve kültürel yaşamın zenginleşmesini hedefleyen Piu Entertainment, 10. yılına yeni logosu ile giriyor. 2012 yılından bu yana Türkiye ve Birleşik Krallık’ta tiyatro, müzik, opera, sergi ve dans disiplinlerinde prestijli prodüksiyonların yapımcılığını ve organizasyonlarını gerçekleştiren Piu Entertainment, canlı eğlence deneyimini yenilenen kurumsal kimliğiyle sunmaya devam edecek.


Yeni logo, kültür ve sanatın mihenk taşı olan amfi tiyatrodan alınan ilham ve Piu Entertainment’ın tiyatro, müzik, opera, sergi ve dans gibi geniş bir yelpazede zenginleşen 10 yıllık sanat birikimiyle harmanlanarak tasarlandı. Antik Çağ’da tiyatro, tüm bu kültürel etkinliklerin yapıldığı ve gösteri kültürünün temellerinin atıldığı bir mekândı. Bu mekânın mimarisi minimalize edilerek logoda kullanıldı. Logo, antik kent mimari ayrıntılarında mavi ve turuncu tonlarının kullanımıyla daha genç ve modern bir görünüme kavuştu. Tasarımdaki “i” harfinin noktası da antik kent mimarisinde yer alan orkestra bölümüyle bir bütünlük sağladı.


Monica Bellucci 14 Aralık’ta İstanbul’da hayranlarıyla buluşacak

Piu Entertainment 10. yılına özel düzenlediği etkinlikler kapsamında dünyaca ünlü yıldız Monica Bellucci’yi 14 Aralık’ta İstanbul’da ve 20 Aralık’ta Londra’da seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Kuruluşunun ilk yıllarından itibaren ses getiren ve Andre Rieu, Jose Carreras, Lara Fabian, Placido Domingo gibi başarılı etkinliklere imza atan Piu Entertainment, dünyanın kültür sanat başkenti olarak bilinen Londra’nın Royal Albert Hall, Barbican, Southbank Centre’ında aralarında bulunduğu prestijli salonlarında dünya starlarıyla konser düzenleyen ilk Türk yapım şirketi olma ayrıcalığına da sahip.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags