Philips Türkiye’nin Yeni Genel Müdürü Gamze Arbak Oldu


Philips Türkiye, 14 yılı aşkın süredir Philips’te farklı üst düzey rollerde görev alan Gamze Arbak'ın Philips Türkiye Genel Müdürü olarak atandığını duyurdu.Gamze Arbak kimdir?


1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji Bölümü’nden mezun olan Gamze Arbak, Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programını tamamladı. Philips’e katılmadan önce sağlık sektöründe klinik, satış ve pazarlama rolleri ağırlıklı olmak üzere farklı firmalarda görevler üstlendi.


2007 yılında Doğu Avrupa Bölgesi Satış Pazarlama Müdürü olarak Philips’e katılan Arbak, 2011 yılında Almanya Philips Global Pazarlama Merkezi’ne Latin Amerika ve Avrupa’dan Sorumlu Pazar Geliştirme Müdürü olarak atandı. 2013 - 2019 yılları arasında Philips Orta Doğu ve Türkiye Ultrason Pazarlama Direktörü olarak çalışmalarını sürdürdü. 2019 yılında Philips Türkiye Sağlık Sistemleri Pazarlama Direktörlüğü görevine gelen Arbak, 2021 yılından itibaren ise Philips Orta Doğu, Türkiye ve Afrika Ultrason ve Bilgisayarlı Tomografi Pazarlama Direktörü olarak çalışıyordu.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags