Penta Teknoloji’de Üst Düzey Görev Değişimi


Türkiye’nin teknoloji dağıtıcı şirketlerinden Penta Teknoloji’de önemli bir görev değişimi gerçekleşti.


Kamu Aydınlatma Platformu’nun yaptığı açıklamada, Penta Teknoloji Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fatih Erünsal’ın Penta Teknoloji Genel Müdürü olarak atandığı bilgisi yer aldı.


Fatih Erünsal, kariyerine 2003 yılında Yıldız Holding’in bilişim grubu şirketlerinde başladı; 2007 yılında Hızlı Sistem’de yürüttüğü Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevinde şirketin perakende operasyonları ile ithalat ve distribütörlük süreçlerini yönetti. 2012 yılında Penta Bilgisayar ve Mersa Sistem birleşmesi, takip eden yıllarda da Medyasoft, Ekip Elektronik, Beyaz İletişim, Sayısal Grafik ve Exper şirketlerinin satın almalarında aktif rol üstlendi. Ayrıca Fatih Erünsal, 2017 yılından bu yana yürüttüğü Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevindeyken, 2021 yılında Penta Teknoloji’nin halka arzında yer alarak sürecin tamamlanmasına katkı sağladı.


Penta Teknoloji’deki bir diğer değişim ise Penta Teknoloji’nin Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Mürsel Özçelik’in bundan sonraki süreçte görevine Yönetim Kurulu Murahhas Azası olarak devam edecek olması.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags