Paribu’nun Desteğiyle “Akustikhane: Yeni Yerli” BaşlıyorTelevizyonda ve dijital platformda yaptığı yayınlarla birçok ilke imza atan Akustikhane, sektöre farklı bir soluk getirecek "Yeni Yerli" projesinde Paribu ile iş birliği yapıyor. Farklı vizyonu ve bir çatı müzik platformu markası kimliği ile müzikseverleri heyecan verici serüvenlere çıkarmaya hazırlanan Akustikhane, “Yeni Yerli” adlı yeni projesini 10 Mayıs Pazartesi günü YouTube kanalında başlatıyor. Yarının yıldızlarının keşfedileceği “Akustikhane: Yeni Yerli” programı, yarının dünyasının markalarından biri olan Paribu’nun desteği ile gerçekleşiyor.


Akustikhane’nin Instagram üzerinden düzenlediği yarışma sonucunda, daha önce hiçbir yerde kaydına rastlanmayan yepyeni isimlerin hem cover’lar hem de kendi besteleriyle yer alacağı “Yeni Yerli” programı, yepyeni bir seri olarak 11 bölümden oluşuyor. Akustikhane’ye özgü keşfetme kültürü ile hazırlanan “Yeni Yerli” programı, teknoloji ile değişen dünyada seyircisiyle ilk kez buluşacak olan müzisyenleri ağırlayacak. Paribu’nun desteği ile yayınlanacak “Yeni Yerli” programının 10 Mayıs 2021 tarihindeki ilk konuğu ise piyano başında harikalar yaratan genç ve başarılı piyanist Asya Sarı olacak.


Akustikhane performansları 11 yılda 401,8 milyon kez izlendi

Türkiye’nin 1. dünyanın 6. en çok izlenen canlı müzik kanalı Akustikhane’nin, 11 yıl önce bir televizyon programı olarak başlayan hikâyesi dijital dünyada tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’de akustik canlı performans trendini başlatan ve sevdiren Akustikhane, 10 sezon boyunca yayınlanan 120 bölümde 350'den fazla sanatçıyı ağırladı. Dijital dünyada da yoğun olarak izlenen Akustikhane, Youtube kanalında 22 Ekim 2010-31 Ocak 2021 tarihleri arasında 401,8 milyon görüntüleme ve 19.6 milyon saat izlenme süresine ulaştı. Akustikhane yayınları, 2021'de de her ay ortalama 5 milyondan fazla görüntüleme elde ediyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags