Mimeda, Adform ile Altyapı Ortaklığı KurduMigros’un pazarlama alanında bir ilke imza atarak hayata geçirdiği Türkiye’nin ilk perakende medya şirketi Mimeda, müşterilerinin doğru reklamı doğru mecrada yayınlayabilmeleri için iletişim kanallarında çeşitliliği arttırmak üzere ilk adımlarını atmaya başladı. Data entegreli iletişim kanallarına sahip tek pazarlama platformu Mimeda önemli bir iş birliğine imza atarak, Avrupa’nın en büyük Adtech şirketi Adform ile alt yapı ortaklığı kurdu.


Mimeda Yönetici Direktörü Kına Demirel yaptığı açıklamada; “Mimeda olarak, Türkiye’de medya sektöründe katma değerli bir hizmet sunmak için hazırlıklarımızı tamamlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dijital dünyada yayıncılarla akıcı ve kusursuz bir iletişim kurabilmek büyük önem arz ediyor. Mimeda olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına tüm teknolojik yatırımları kesintisiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, güçlü bir altyapı sistemi için önemli bir iş birliği gerçekleştirdik ve alanında lider Adform ile ortaklık kurduk. Bu iş birliği ile medya platformları, Mimeda SSP’si üzerinden, 67 yıldır sektöre liderlik eden Türkiye’nin offline ve online entegrasyonu en güçlü markası Migros’un tüketici öngörüleriyle entegre hale gelecek. Ayrıca müşterilerimiz hedefleri doğrultusunda Adform DSP üzerinden doğru hedef kitleleri kolaylıkla belirleyebilme imkânına sahip olacak. Ülkemizin birbirinden başarılı yerel içerik üreticileri ile bir araya gelmek için sabırsızlanıyoruz” dedi.


Adform Türkiye ve MEA Ülke Müdürü Cem Eroğlu ise şunları söyledi: “Türkiye pazarına girdiğimiz günden beri hedefimiz teknoloji yönetiminde liderliğe oynayan reklam verenleri ve ajansları, gelişmiş teknolojilere yatırım yapan mecralar ile buluşturmak oldu. Bu kapsamda, kendine özgü bir mimari projesi hazırlanan Mimeda alt yapı projesinin bu hedefimizle tam anlamıyla örtüşüyor. Migros’un tüketicinin yol haritası raporları sayesinde özenle seçilmiş mecralarla anlaşıp, sahip olduğu veri ve analizleri bir envanterde buluşturması pazarımız adına paha biçilemez bir yatırım oldu. Hem reklam veren hem de medya şirketinin aynı deneyimi tek bir platform üzerinden tercih ediyor olması, FLOW’un çıkış noktasının ve sağladığı faydaların ispatı niteliğinde. Bu mimari tasarımı, küresel nitelikte bir başarı örneği haline getirmeyi planlıyoruz.”


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags