Migros, İşitme Engellilerin Clubhouse’u Takip Edebilmesi için Çözüm ÜrettiMigros, son dönemin gözde sosyal ağ platformlarından Clubhouse’u, işitme engelli müşterilerinin takip edebilmesi için platformdaki sohbetlerini Migros TV ve Youtube kanalı üzerinden işaret dili ile paylaşmaya başladı.


İlk olarak 3 Mart akşamı, Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı ve Migros Ticaret A.Ş. Ürün Güvenliği ve Çevre Yönetimi Grup Müdürü Serpil Ürek’in katılımıyla gerçekleştirilen ve özellikle evlerde daha çok vakit geçirdiğimiz bu dönemde artan gıda imhalarının ve atıkların önüne geçmek için neler yapılabileceğinin ele alındığı sohbet, Migros TV ve Youtube kanalı üzerinden eşzamanlı olarak işaret dili ile yayınlandı.


Mağazalarının ve online kanallarının yanı sıra müşterilerine 360 derece iletişim stratejisiyle sosyal medyanın her alanından ulaşmayı hedefleyen Migros, Clubhouse’a ilk katılan şirketlerden biri. Clubhouse sohbetlerine, ilk olarak sağlık ve e-spor konularıyla start veren Migros, önümüzdeki dönemde kadın, eğitim, tarım, sürdürülebilirlik gibi birçok konuda alanında uzman isimleri konuk etmeyi planlıyor. Migros, bu platformdaki sohbetlerinin gördüğü yoğun ilgi sebebiyle, toplumun her kesiminin katılımına imkân sağlayacak çözümler geliştirmeyi hedefliyor.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags