Magdeburger Sigorta’da İki Önemli AtamaMagdeburger Sigorta, stratejik iş hedeflerine ulaşma yolunda artan müşteri potansiyelini doğru ve etkin şekilde yönetmek, aynı zamanda hasar anında müşteri ihtiyaçlarına hızla yanıt veren şirket konumunu güçlendirmek amacıyla yeni bir Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonu oluşturdu. Yeni oluşturulan Hasar ve Hukuktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonuna Alpaslan Tanrıver atanırken; İlkay Demirel, Teknik ve Bilgi Teknolojileri Departmanlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.


Alpaslan Tanrıver, Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra profesyonel çalışma hayatına Anadolu Sigorta’da başladı. 19 yılı aşkın süreyle Anadolu Sigorta’da Hasar müdürlüğü ve projelerde yönetici olarak çalışan Tanrıver, 2017 yılında Güneş Sigorta’ya Hasar ve Lojistik Gözetim Müdürü olarak geçti. Ardından Magdeburger Sigorta’da göreve başlayan Tanrıver, Kasım 2019’dan bu yana Hasar ve Lojistik Direktörü olarak görev yapıyordu.


İlkay Demirel, Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde “Mühendisler için İşletme Yönetimi” alanında tamamlayan Demirel, profesyonel çalışma hayatına 1995 yılında Anadolu Sigorta’da uzman yardımcısı olarak başladı. Anadolu Sigorta’da 2018 yılına kadar Reasürans, Kurumsal Sigortacılık, Sorumluluk ve Havacılık Sigortaları müdürlüklerinde yönetici pozisyonlarında çalışan Demirel, 2019 yılında bir reasürans ve sigorta brokerliği şirketinde Direktör olarak görev yaptı. Aralık 2019’dan bu yana Magdeburger Sigorta Reasürans ve Kurumsal Riskler Müdürü olarak görev yapıyordu.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags