Levi's® 501®’in Türkiye’deki Yüzü Boran Kuzum OlduLevi's® gelecek sene, artık simgesi haline gelmiş 501® jean modelinin 150. yıldönümünü dünya çapında kutlamaya hazırlanıyor. Türkiye’de ise Orijinal 501®’i kutlamak için başarılı oyuncu Boran Kuzum ile bir araya geliyor.


Boran Kuzum bu iş birliğiyle ilgili olarak şunları aktardı: “Jean’lerim de kendimi özgürce ifade ettiğim bir sayfa. Ve hayat ne kadar değişse de 501®’lerimle hissettiğim özgürlük yıllardır hiç değişmiyor.” Sezon boyunca Boran Kuzum’un 501® kutlamasına özel seçkisi de mağazalarda ve levis.com.tr’de yer alacak.


Levi's®, dünya çapında sevilen bu ikonik modelin geçmişini, şu anki halini ve geleceğini kutlamak, 501® '90s modelini tanıtmak için Original 501®’in ruhunu yansıtan vizyoner isimlerle bir iş birliği gerçekleştirdi. Orijinal 501® ve 501® 90'ların çok yönlü stilini sergileyen bu kampanyaya hip-hop mucidi, oyuncu ve yapımcı Kid Cudi, sanatçı ve tasarımcı Tremaine Emory, efsanevi Beastie Boys grubunun kurucu üyesi Mike D., model ve kreatif direktör Gia Seo; Vogue dergisinin kapağı için stilistlik yapan ilk siyahi kadın olan Gabriella Karefa-Johnson ve model, müzisyen ve The Paranoyds punk grubunun üyesi olan Staz Lindes eşlik ediyor.


Levi Strauss & Co.’nun CMO’su Karen Riley-Grant şöyle konuştu: Orijinal 501® tam 150 senedir var olan bir ikon. Herkesin dolabında yer alan bu temel parça, en yaratıcı şekilde kendi tarzını ifade etmek için kullanabileceğin boş bir tuval gibi. Gerçek anlamda “her şeyi başlatan” 501® jean için, sınırları zorlayan yaklaşımlarıyla ünlü, yaratıcılık ve özgünlükten beslenen öncü isimler ile bir araya gelmiş olmaktan gurur duyuyoruz. Onlar, Levi's® 501® 'in ilham verici ruhunu somutlaştırıyorlar.”

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags