Les Clefs d’Or Türkiye’de Yeni Dönem: Hedef 2023

500 yıllık bir mesleki geleneğin devamı olarak, bugün dünyada yılda 100 milyon turiste, geldikleri kent ve ülkede iyi zaman geçirmeleri için hem konakladıkları otellerde hem de otel dışında, çok özel deneyimleri yaşamalarını sağlayan ve bu sayede turizme yaptıkları katkı ile hizmet sundukları otel ve kentlere itibar kazandıran Les Clefs D’or üyeleri pandemi döneminde de çalışmalarını sürdürüyor.


Kurumun Türkiye bölümü de bu büyük küresel ağın önemli bir parçası olarak Türkiye turizmine kattığı itibar değeri ile eşsiz bir işlevi yerine getiriyor. Les Clefs D’or - Altın Anahtar Otel Danışma Görevlileri (Concierge) Derneği 25 Mart 2021’de, İstanbul’un yeni simgelerinden Le Vapeur Magique “Müze-Restoran-Seyir Gemisi”nde gerçekleştirdikleri 4. Olağanüstü Genel Kurul Toplantıları’nda hem yeni Yönetim Kurulu’nu seçti, hem de yenilenen tüzükleri ile 2023 küresel hedeflerini üyeleri ve basınla paylaştı. Seçim sonuçlarına göre Swissotel the Bosphorus Hotel’in Head Concierge’i (Şef Konsiyerj) Adnan Öner yenidenYönetim Kurulu Başkanı seçilirken, Yönetim Kurulu aşağıdaki isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Başkanı: Adnan ÖNER (Swissotel The Bosphorus) Yönetim Kurulu Genel Sekreter: Ömer SARIOĞLU (CVK Park Bosphorus Hotel) Yönetim Kurulu Sayman: Cem BOZTEPE (CVK Park Bosphorus Hotel) Yönetim Kurulu Asil Üye: Alida Reggio (The St. Regis İstanbul Hotel) Yönetim Kurulu Asil Üye: Kerem Katıoğlu (Ajwa Hotel Sultanahmet)