Kapadokya'da Yeni Bir Heyecan
SALOMON CAPPADOCIA ULTRA-TRAIL® İÇİN HEYECAN GİDEREK ARTIYOR

Peribacalarının eteklerinde, 16-17 Ekim’de yaklaşık 2.500 sporcu yarışacak

Argeus Travel & Events tarafından 16-17 Ekim 2021’de Salomon Türkiye ana sponsorluğunda koşulacak patika koşusu yarışı Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’in tanıtım toplantısı, Ürgüp Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ve Argeus Travel & Events Sahibi Aydın Ayhan Güney medya mensuplarıyla bir araya geldi. 119 km, 63 km ve 38 km olmak üzere üç farklı parkurdaki yarışlara sahne olacak Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’de yerli-yabancı yaklaşık 2.500 sporcu yarışacak.

Ülkemizin en yüksek katılımlı spor etkinliklerinden Salomon Cappadocia Ultra-Trail® için heyecan gün geçtikçe artıyor. 16-17 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek organizasyona Türk sporcuların yanı sıra dünyanın uzak coğrafyalarından atletler de katılacak.


“Bu organizasyonun, uzun yıllar bölgemizde devam etmesini diliyorum”

Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’i aynı heyecan ve gerçekleştirmek için desteklerini sürdüren Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, toplantıda şunları söyledi:

“2020 yılında iptal etmek zorunda kaldığımız organizasyonumuzu bu yıl yine aynı heyecan ve istekle gerçekleştirmek adına Kaymakamlığımız olarak desteğimizi sürdürerek, bölgemize milyonlarca TL katkı sağlayan bu organizasyonu gerçekleştirdikleri için Argeus Travel & Events’e, Aydın Ayhan Güney’e ve ekibine teşekkür ediyoruz. Özellikle turizm hareketliliği sağlayacak bu organizasyonun uzun yıllar bölgemizde devam etmesini diliyorum.”<