Janssen Türkiye’nin Kurumsal İlişkiler Direktörlüğüne Başak Yılmaz AtandıDünyanın en büyük sağlık şirketlerinden biri olan Johnson & Johnson’ın Türkiye’de 22 yıldır faaliyet gösteren ilaç şirketi Janssen Türkiye, Başak Yılmaz’ı Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak liderlik ekibine dâhil etti.


Toplum sağlığı için kamu, akademi ve sağlık çalışanlarıyla güçlü iş birlikleri kuran Janssen Türkiye’de Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak göreve başlayan Başak Yılmaz, Kurumsal İlişkiler, Ruhsatlandırma ve Pazara Erişim departmanı iş süreçlerinin ve ekiplerinin yönetiminden sorumlu olacak.


Başak Yılmaz, Yıldız Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 20 yılı aşkın süredir ilaç sektöründe güçlü stratejik düşünme, dahil edici ve kapsayıcı liderlik özellikleriyle birçok başarıya imza atan Yılmaz, 2001-2015 yılları arasında Ruhsatlandırma ve Pazar Erişim Alanı’nda çeşitli rollerde görev aldı. 2016 yılında Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği’ne Sağlık Politikaları Direktörü olarak katılan Başak Yılmaz 2017 yılından beri AIFD’de Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev almaktaydı.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags