ICF Türkiye’den “Yüzyılın Rotası Gençlik Forumu’na Destek


Uluslararası Koçluk Federasyonu ICF Global’in ülkemizdeki imtiyazlı kuruluşu ICF Türkiye, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı” kutlamaları kapsamında, Samsun Atakum Belediyesi öncülüğünde hayata geçirilen, dijital gençlik forumu “Yüzyılın Rotası” projesinde yer alıyor.


19-20 Mayıs 2021 günlerinde gerçekleşecek gençlik forumuna, 5 binin üzerinde fikir sahibi genç; iş, sanat ve kültür dünyasından binden fazla alanında uzman profesyonel; 50 konuşmacı ve 100’ün üzerinde marka katılıyor. Forum yetkilileri, 5 binin üzerinde gencin, binin üzerinde uzman ile buluşacağını, forumun 10 binin üzerinde birebir görüşme ile gerçekleşeceğini vurgulayarak; elde edilen sponsorluk gelirinin 102 öğrenciye burs olarak aktarılacağını belirttiler.

4D’nin “Dayanışması” ve Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

ICF Türkiye Başkanı Nuray Akmeriç açıklamasında; ICF Türkiye olarak, 4D (Dayanışma, Dayanıklılık, Denge ve Dönüşüm) manifestolarının ana temalarından biri olan “Dayanışma”nın gücüyle, ülkemizin en büyük gençlik forumunu desteklemekten gurur duyduklarını belirterek “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusu ve katılımıyla forumun büyük bir meşaleye dönüşeceğine inanıyoruz” dedi.


Yüzyılın Rotası gençlik forumunda yer almak için, www.yuzyilinrotasi.com adresinde profil oluşturmak gerekiyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags