İTÜ’nün Öğrenci Zirvesi GOBI, 11-12-13 Nisan Tarihlerinde 14. Kez DüzenlenecekİTÜ Yatırım Kulübü tarafından bu yıl 14. kez düzenlenecek olan İTÜ'nün ilk ve ödüllü uluslararası öğrenci zirvesi GOBI'nin (Global Opportunities in Business and Investment) kayıtları açıldı.


2009 yılında Üniaktivite tarafından ''En İyi Uluslararası Organizasyon'' ödülüne layık görülen, İTÜ'nün ilk uluslararası öğrenci zirvesi GOBI; 13 yıldır "Bu Bir Hayal Ürünüdür!" mottosu ile dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara evrensel konularda rehber olmayı ve onlara yeni fırsatlar sunmayı amaçlıyor. Sabancı Holding global sponsorluğunda ''İnsanı Yeniden Tanımla!'' sloganıyla 11-12-13 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan GOBI’de bu yıl; farklılık, teknoloji, değişim, insan, farkındalık, alışkanlık, etki gibi pek çok farklı tema işlenecek.


Birçok değerli konuşmacının yer aldığı 14. GOBI’de, Northeastern Üniversitesi'nden Yardımcı Doçent Madhavi Venkatesan ile ‘’Awareness: A New Circular Vision for the World’’ başlıklı oturumda farkındalık, Yönetmen ve Yazar Mu Tunç ve Loud and Proud Kurucu Ortağı Elif Çetin ile yaratıcılık üzerine konuşulacak. B2Metric AI CEO'su Murat Hacıoğlu ise ''Is the Artificial Intelligent the Ultimate Solution Partner?'' başlıklı panelde dinleyicileri ile buluşacak.


GOBI’ye kayıt olmak için: https://forms.gle/oRecjT5fS5dw9AAF8 adresini ziyaret edebilirsiniz.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags