Hepsiburada'nın Kars'ta Karne HeyecanıBugüne kadar birçok toplumsal fayda projesine imza atan Hepsiburada, bu alandaki en önemli projelerinden biri olan “Bir Gülüş Yeter” ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocukları sevindirmeye devam ediyor. İlk kez 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda yola çıkan ve Ramazan Bayramı ile devam eden bu özel proje dahilinde Hepsiburada, toplamda 135 okulda 25 bin çocuğu tamamı uzmanlarca seçilmiş eğitici, geliştirici kitaplar ve oyuncakla buluşturdu.


Hepsiburada Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik ekibi, “Bir Gülüş Yeter” projesi kapsamında karne döneminde Kars’ta bulunan Ölçülü Şehit Turgay Salgar İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.


Hepsiburada’nın, farklı konulardaki ihtiyaç sahipleri ile sosyal sorumluluk ve gönüllülük bağlamında bu ihtiyaçları karşılamak isteyen kişi ya da kuruluşları bir araya getiren online platform ”İhtiyaç Haritası” iş birliğiyle hayata geçirdiği “Bir Gülüş Yeter” projesi, bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanında yer alan 135 okula ulaştı. “İhtiyaç Haritası” iş birliğiyle belirlenen köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrenciler, Hepsiburada’nın onlar için özenle seçtiği tamamı eğitici, öğretici kitaplar ile çocukların kişisel ve zihinsel gelişimlerini destekleyici, sanata ve müziğe yönlendirici oyun setleri ve oyuncaklarla buluştu.KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags