Haribo Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Ege Ermeç Oldu


Haribo Türkiye, kurum içi atamalarına bir yenisini daha ekledi. Haribo bünyesinde farklı pozisyonlarda üst düzey sorumluluklar da üstlenen Satış Direktörü Ege Ermeç, Haribo Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atandı.


2017 yılında Haribo Türkiye kariyerine başlayan ve bu süreçte önemli işlere imza atan Ege Ermeç, Haribo Türkiye Satış Direktörü olarak sürdürdüğü görevine Ocak ayı itibariyle Haribo Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü unvanıyla devam ediyor. Ege Ermeç Haribo Türkiye’nin satış teşkilatının yeniden yapılandırılması, sektörde örnek olacak saha uygulamalarının hayata geçirilmesi, dijitalde pandemi öncesinden başlayan atılımlar ile güçlü e-ticaret pazar yerlerinde markanın büyümesi gibi birçok proje ve çalışmaya liderlik etti.


Ege Ermeç kimdir?


Ege Ermeç, Nişantaşı Anadolu Lisesi ve İsviçre’de aldığı lise eğitimi ardından lisans eğitimi için İngiltere’ye taşındı; Nottingham Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. 1997 yılında iş hayatına telekomünikasyon sektöründe başladı. Hızlı tüketim sektörüne Kraft Türkiye’de Ticari Pazarlama Grup Müdürü olarak adım atan Ermeç, bu sektörde farklı markalarla çalıştı. Uno Ekmek ve Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Agthia şirketinde kariyerine devam eden Ermeç, hızlı tüketim sektöründe çalışmalarını sürdürerek 2017 yılında Haribo Türkiye’de Satış Direktörü oldu.KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags