GoodWorks’te Yeni Yapılanma


Dünyanın en büyük PR ve iletişim ajansı ağlarından EuroCom Worldwide’a Türkiye’den üye olan tek ajans GoodWorks İletişim Danışmanlığı, büyüyen organizasyonunda yeni yapılanmaya gitti. GoodWorks’ün büyümesine uygun gerçekleştirdiği yeni yapılanma çerçevesinde; ajansın kuruluşundan bu yana Müşteri Grup Direktörü olarak görev yapan Damla Gökçen Gümüş ve Tuğçe Oral, Başkan Yardımcılığı görevine atandılar.


Yedinci yaş gününü kutlayan GoodWorks’ün stratejik bakış açısı ve yaratıcı yaklaşımıyla önemli başarılara imza attığının altını çizen GoodWorks Ajans Başkanı Ergun Gümrah, “Bizi başarıya taşıyan ‘Mutlu çalışan, mutlu müşteri’ formülüyle kaliteli hizmet sunarken, büyümeye devam ediyoruz. Amacımız tamamen kurumsal bir yönetim sistemi oluşturarak hizmet kalitemizi her geçen gün artırmak. Bu yıl 4 çalışanımız daha şirket ortağı oldu. Kurulduğumuz günden bu yana birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum aynı zamanda şirket ortaklarımız Damla ve Tuğçe’nin, Başkan Yardımcısı olarak ajansımıza katkılarının artacağına inanıyorum” dedi.


Ajansın müşteri portföyünde; Anadolu Sağlık Merkezi, Aktif Bank, Canon, Boyner Grup, Levent Kimya, Porçöz, Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, PlayStation, Cartoon Network, Boomerang TV, Twentify, Bounty, Demant, Form, IELEV, KİP, Koroplast, NanBoya, QUA, Ramsey, Osmanlı Bahçesi, Vivo, World Medicine ve VorWerk yer alıyor.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags