GetirBüyük “Dijital Semt Pazarı” Konseptini Hayata GeçirdiDört binden fazla ürünü, market fiyatına ve getirme ücreti olmadan kullanıcılarına ulaştırmasıyla Getir’den ayrışan GetirBüyük “Dijital Semt Pazarı” konseptini hayata geçirdi.


Şimdilik sadece İstanbul’da başlayan Dijital Semt Pazarlarında taze sebze ve meyveler en fazla 36 saatte tarladan sofraya ulaşıyor. Haftanın 5 günü İstanbul’un farklı bölgelerinde kurulan “dijital semt pazarları” ile İstanbul’daki tüm kullanıcılar dalından toplanmış en taze ürünlere, daha uygun fiyatlarla ulaşıyor.


Getir’den Ramazan’a özel uygulamalar

Ramazan ruhunu yaşatabilmek için özel olarak hazırlanan, 2 farklı boy ve içerikte indirimli Ramazan kolisi, Getir ve GetirBüyük’te yerini aldı. Getir kullanıcıları kendileri ve sevdiklerinin adreslerini uygulamaya girerek ya da ihtiyaç sahipleri için Kızılay’a gönderilmek üzere sipariş verebilecek. İlk adımı atarak, 5 bin Ramazan kolisini Kızılay’a bağışlayan Getir, dileyen herkesi Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmaya davet ediyor.


Bir bahşiş sizden bir bahşiş Getir’den

Bu zorlu dönemin başkahramanları olan kuryeleri de unutmayan Getir, kullanıcılarının Ramazan ayı boyunca kuryelere dijital olarak verdiği bahşiş tutarı kadar miktarı, bayilere bağlı olarak çalışan kuryelerin hesabına yatıracak.

2021’in ilk çeyreğinde geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre sipariş sayısında 15 kat büyüdü


GetirBüyük CEO’su Çağlar Ergin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “GetirBüyük, 2’nci yaşına aylar kala 15 şehirde 80’e yakın depoya ulaştı. Bu ay sonuna kadar 3 yeni şehri daha GetirBüyük ile tanıştırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Geçtiğimiz yılın ilk 3 ayı ile karşılaştırıldığında sipariş sayısında 15 kata yakın artış yaşandı. Kategori bazında ise yine aynı dönemde Meyve-Sebze kategorisinde 18 kat, Ev-Yaşam kategorisinde 21 kat, Dondurma kategorisinde 27 kat, Evcil Hayvan kategorisinde 17 kat ve Teknoloji kategorisinde 19 katlık büyüme gözlemlendi. Getir kurulduğundan bu yana, mobil ticaret üzerinden hizmet veren dijital bir platform olduğu için beklediğimiz müşterinin dijitalleşmesiydi. Birkaç sene içinde görmeyi beklediğimiz bu değişim pandemi koşullarıyla birlikte birkaç ay içinde gerçekleşti. Ürün iletişim kampanyalarıyla hem fiyat avantajı sağlıyor hem de zamandan kazandırıyoruz. Kullanıcılarımızın ürünler arasında kaybolmadan rahatça alışveriş yapabilmeleri için yalnızca en çok ihtiyaç olan ürün ve markaları portföyümüze ekliyoruz. GetirBüyük olarak ortalama teslimat süremiz ise 36 dakika. Ayrıca bir güzel haber olarak GetirBüyük’ün de www.getir.com web sitemiz üzerinden kısa süre önce hizmete başladığını paylaşmak isterim.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags