Dream Sales Machine’in 2022 Festival Takvimi Belli OlduDream Sales Machine tarafından düzenlenen kahve festivalleri kapılarını kahve severlere açmaya hazırlanıyor. Coffee Festival’ler bu yıl Bodrum, İzmir, Diyarbakır, Ankara ve İstanbul’da gerçekleştirilecek.


İlk Coffee Festival 6-7-8 Mayıs tarihleri arasında Zai Bodrum’da kapılarını kahve severlere açacak. Ardından 27-28-29 Mayıs’ta İzmir’de, 3-4-5 Haziran’da Diyarbakır’da, 23-24-25 Eylül’de Ankara’da, 6-7-8-9 Ekim’de de İstanbul’da Coffee Festival gerçekleştirilecek.


Dream Sales Machine Başkanı Alper Sesli, pandemiyle birlikte en çok zarar gören sektörlerin başında etkinlik sektörünün geldiğini belirterek, “Turizm ve etkinlik sektörü çok zor günler geçirdi. Pandemiyle birlikte sektörlerin de, bireylerin de alışkanlıkları değişti. Bu dönemi çok iyi değerlendirdik, çok çalıştık. Yeni ve yenilikçi festivallerle sektörü daha da geliştiriyoruz. Etkinlik endüstrisinde yine büyük fark yaratacağımız festivallerimiz için geri sayım başladı. Coffee Festival’ler kahve endüstrisinde dünyanın en büyük life style etkinliği olarak kabul ediliyor. Bodrum, İzmir, Ankara, Diyarbakır ve İstanbul’da şimdiden heyecan dorukta” dedi.


Yeni döneme uzun zamandır soluksuz çalıştıklarını da vurgulayan Sesli, “İlk durağımız Bodrum olacak. 6-7-8 Mayıs’ta Zai Bodrum’da olacağız. Ziyaretçilerimizi sürpriz etkinlikler ve çok zengin bir program bekliyor. Her festivali belli bir konsept kapsamında gerçekleştirerek kahvenin sınırsız dünyasında yenilikçi açılımlar yapıyoruz. Nitelikli kahve etrafında markaları ve katılımcıları ağırlayacağız. Bu yıl tüm kahve festivallerimizle 150 bin kişiye ulaşmayı hedefliyoruz.” şeklinde görüşlerini dile getirdi. Biletler https://www.dsmbilet.com/ adresinde satışa sunuluyor.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags