Doğadan’ın Pazarlama Direktörü Münevver Dülger Eralp Oldu


Doğadan, büyüme ve gelecek vizyonunu desteklemek amacıyla önemli bir atama gerçekleştirdi. Bu çerçevede Münevver Dülger Eralp, “Pazarlama Direktörü” pozisyonuna terfi etti.


Münevver Dülger Eralp, ortaokul ve lise öğrenimini İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu.Kariyer hayatına 2006 yılında Danone’de marka müdür yardımcısı olarak başlayan Eralp, 8 senelik bir süreçte büyüyen sorumluluk ve görev alanları dahilinde hem sütlü ürünler hem de su kategorisindeki birçok markayı yönetti, yeni kategori ve ürün lansmanları yaptı.


2013 itibarıyla The Coca-Cola Company’de Türkiye pazarında Hydration kategorisinden sorumlu kıdemli marka müdürü olarak görev yapmaya başladı. Sonrasında Orta Asya ve Kafkaslar pazarında gazlı içecekler kategorisindeki Coca-Cola, Fanta,Sprite, Schweppes markalarının pazarlama stratejilerinden sorumlu olarak görev aldı. 2020’den itibaren The Coca-Cola Company’nin Global Girişimler İş Birimine bağlı Doğadan markasının Türkiye ve Uluslararası Pazarlar Pazarlama Direktörü olarak görev yapan Eralp, şirketin pazarlama ve iletişim stratejilerinden sorumludur.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags