Borusan Cat, Metaverse Evrenine Adımını AttıTürkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, ileri teknoloji ve dijitalleşme konusundaki çalışmalarına devam ediyor.


NFT dünyasına giriş yapan Borusan Cat, müşterilerine sunduğu çözümlerini anlatan NFT’leri müşterilerine hediye ediyor. İlk NFT’yi Boom 360 uygulamasına gerçekleştiren Borusan Cat, ikinci NFT’yi online yedek parça satış platformu Parts.Cat.com için oluşturdu. Mart ayı içinde ise yapay zekâ teknoloji çözümü olan Müneccim için üçüncü NFT’yi oluşturuyor. Blok zincir teknolojisine NFT’ler ile adımını atan şirket, son olarak popüler blok zincir tabanlı platformlardan Decentraland’de mağaza açarak Metaverse evrenine adımını attı. Borusan Cat’in mağazası Decentraland’de “-56, -103” numaralı parselde ziyaret edilebiliyor.
Borusan Cat İcra Kurulu Başkanı Özgür Günaydın, sektörlerinde ilk NFT üretimi ve metaverse de ilk mağazalarını açtıklarını belirterek şunları söyledi: “Dijital adaptasyon kabiliyeti yüksek, vizyonu teknolojik gelişmelere açık bir kurum olarak NFT üretimi ve blok zincir tabanlı metaverse ekosistemi Decentraland’de açtığımız mağazamız ile iş yapış şekillerini radikal bir şekilde değiştirecek blok zincir teknolojisine giriş yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörüne teknoloji alanında liderlik eden kurum olarak sürekli inovasyon anlayışımızı da bir adım öteye taşıyoruz. Müşterilerimize değer katan çözümlerimizi anlatan NFT’ler ile günümüz teknolojilerini yakalayan, hizmetlerimizi anlatan, unutulmayacak bir değer geliştirdik. Borusan Cat olarak değişimin ve gelişimin lider kurumu olma özelliğimiz ile şimdi de Metaverse evrenine adımımızı attık. Müşterilerimize ve sektörümüze ilkleri armağan etmeye devam edeceğiz.”

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags