Beymen Group Pazarlama ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Elif Göktaş Oldu


Hızlı tüketim ürünleri ve perakende sektörlerinde 27 yılı aşkın süredir yer alan Elif Göktaş, Beymen Group’un yeni Pazarlama ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı oldu.


Beymen Group Pazarlama ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı olarak Beymen bünyesinde bulunan yabancı markaların ve Beymen Collection, Academia, Beymen Club markalarının pazarlama ve iletişim stratejilerinin geliştirilmesi, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim alanlarındaki çalışmaları yönetecek olan Elif Göktaş, ayrıca küresel gelişmelerle uyumlu olarak grubun perakende sektöründeki liderliğini sürdürecek ve inovasyonların markalara uyarlanmasına yönelik çalışmalara önderlik yapacak.


Elif Göktaş kimdir?


Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olduktan sonra, 2006 yılında Sabancı Üniversitesi’nde MBA’ini tamamlayan Elif Göktaş, çalışma hayatına 1995 yılında Koç Holding’de başladı. Ardından sırasıyla AC Nielsen, Alman Schöller Dondurma, Danone, Sabancı Holding, Mey Diageo, Doğtaş-Kelebek Mobilya’da yöneticilik yaptı.


Beymen Group’a katılmadan önce son beş yıldır McDonald’s Türkiye CMO’su olarak görev yapan Elif Göktaş, McDonald’s Türkiye’deki son görevindeki projesiyle McDonald’s’ın dünya çapında faaliyet gösterdiği 119 ülke arasında Türkiye, ‘müşteri sayısını en hızlı artıran ülke’ seçildi ve ‘Circle of Excellence’ global performans ödülünün sahibi oldu.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags