Ankara Reklamcılar Derneği "Dönüşüm"e Odaklandı, Yeni Yönetim SeçildiAnkara Reklamcılar Derneği olağan genel kurul toplantısı 24 Haziran 2021 tarihinde Ankara Kent Konseyi’nde gerçekleştirildi. 16. dönem genel kurulunda hem yeni yönetim seçimleri yapıldı hem de sunum ve projelerle sektör için zengin bir içerik sunuldu.

Ankara Reklamcılar Derneği’nin organize ettiği toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Bora Hızal’ın sunumuyla başladı. 15. dönemde dernek adına gerçekleştirilen faaliyetler, aktiviteler ve gelişmelerden bahseden A. Bora Hızal, “dönüşüm” olarak belirlenen 16. dönem mottosundan bahsetti. Konuşmasında dünyanın, iletişimin ve bunlara paralel olarak da reklamcılık mesleğinin değişen ve dönüşen yapısına dikkat çekti.


Etkinlik kapsamında 16. dönemin yönetim kadroları, divan ve başkanlık makamları için seçimleri gerçekleştirildi. Başkanlığına yeniden A. Bora Hızal’ın seçildiği yönetim kurulunda yer alan üyeler, bilgilendirme sunumları ve konuşmalar yaptı. Etkinlik, aile fotoğrafının çekimiyle sona erdi.


Genel kurulun yapısında da dönüşüme gidilerek, önceki dönemlerden farklı olarak genel kurulda eşit hiyerarşik düzeyde on üyeye yer verildi. Yeni dönemde Ankara Reklamcılar Derneği genel kurulundaki her üye kendi projelerini geliştirmek, yürütmek ve uygulamaktan sorumlu olacak. Genel kurulda yaşanan bu dönüşümle derneğin hedeflere uygun, etki alanını artıran ve gündem yaratan aksiyonlar alması hedefleniyor.


KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags