Anadolu Efes Spor Kulübü’nden Spor Filmleri Tarihine Geçecek Bir Yapım: “Köln’de Bir Asma Kilit”Turkish Airlines EuroLeague’de 2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Anadolu Efes Spor Kulübü, spor filmleri tarihine geçecek bir şampiyonluk filmi hazırladı. Anadolu Efes Spor Kulübü resmi Youtube kanalında yayınlanan “Köln’de Bir Asma Kilit” taraftarlardan da olumlu geri dönüşler aldı. Köln’de Bir Asma Kilit, Covid-19 salgını sebebiyle takımlarından ayrı kalsalar da aralıksız sevgi ve desteklerini gösteren tüm Anadolu Efes Spor Kulübü taraftarlarına ve basketbolseverlere adandı.


İsmini, Köln’deki bir köprüye asılan dilek kilidinden alıyor

İsmini Final Four organizasyonunun Köln’de düzenleneceğinin belli olmasının ardından, Covid-19 salgını öncesinde bir taraftarın Köln’deki bir köprüye “Anadolu Efes F4 Champ” yazılı bir asma kilit asmasından alan yapımın tüm bölümleri, yayınlandıkları andan itibaren yüzbinlerce taraftar tarafından izlendi. Köln’de Bir Asma Kilit’in dört bölümüne şu adreslerden ulaşılabiliyor:


I. Bölüm – “Varış”: https://www.youtube.com/watch?v=EU-BOeHeMEU

II. Bölüm – “Tanıdık Duygular“: https://www.youtube.com/watch?v=9vOLamD6UFk

III. Bölüm – “Yeniden Yüzleşme”: https://www.youtube.com/watch?v=gawXfjbLTe4

IV. Bölüm – “Kilitli”: https://www.youtube.com/watch?v=fo2oZ1nS8HE


En özel detaylar bu yapımda

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün İstanbul Havalimanı’ndan Köln’e yaptığı yolculuk ile başlayan yapımda Köln’de gerçekleştirilen basın toplantılarının arka planları, otelde yaşanan ilginç anlar, CSKA Moskova galibiyetinden sonra yaşananlar, final öncesindeki oyuncu açıklamaları, final maçı sırasında bench’ten hikâyeler, şampiyonluk sonrasında saha içi, soyunma odası ve oteldeki kutlamalar ve çok daha fazlası yer alıyor. Şampiyonluk filmi, İstanbul Havalimanı’ndaki kutlamalar ve Anadolu Efes Spor Kulübü Başkanı Tuncay Özilhan’ın şampiyonluğa dair spor kamuoyuna yönelik açıklamasıyla sona eriyor.KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags