Trouw Nutrition Türkiye Pazarlama Müdürlüğü Görevine Savaş Ceneviz Atandı


Dünya genelinde 80 ülkede hayvan besleme ve balık yemi alanında faaliyette bulunan ve 10 binden fazla kişiyi istihdam eden Nutreco’ya bağlı Trouw Nutrition Türkiye, pazarlama ve iletişim sektörünün deneyimli isimlerinden Savaş Ceneviz ile anlaştı. Trouw Nutrition Türkiye Pazarlama Müdürü olarak görevine başlayan Ceneviz, yenilikçi ve sürdürülebilir besinlerin tedariğinde dünya liderliğini sürdürme hedefiyle yol alan markanın Türkiye’deki pazarlama faaliyetlerinin yönetiminden sorumlu olacak.

Mersin Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi mezunu olan Savaş Ceneviz, Marmara Üniversitesi’nde Üretim Yönetimi ve Pazarlama Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Galatasaray Üniversitesi’nde Pazarlama İletişimi eğitimi de alan Ceneviz, Anadolu Üniversitesi’nin Marka İletişimi Programı’nda eğitimini sürdürüyor.

Meslek hayatına Petrol Ofisi’nde Saha Marka Sorumlusu olarak başlayan Ceneviz, sonrasında Yaşar Holding Gıda Grubu-Yaşar Birleşik Pazarlama’da (Pınar) Operasyonel Pazarlama Sorumlusu olarak çalıştı. Ardından KlimaPlus A.Ş.’de Pazarlama Uzmanı olarak görev alan Ceneviz, Mitsubishi Electric Türkiye’de ise Pazarlama Yetkilisi, Marka İletişim Yetkilisi, Reklam ve Halkla İlişkiler Takım Lideri olarak kariyerine devam etti. Ceneviz, son olarak Mitsubishi Electric Türkiye’de Kurumsal Yönetim bölümü çatısı altında Reklam ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags