Turizm Sektörünün Kalbi 1-3 Aralık Tarihlerinde Uzakrota Online’da Atacak


Uzakrota Summit 2020 bu yıl 1-2-3 Aralık tarihlerinde Turizm Malezya ana destekçiliği ve Egencia, Turkish Airlines Corporate Club, obilet.com ve Princess Cruise kurumsal sponsorluğunda online olarak gerçekleşecek. Online seyahat acentaları, havayolu şirketleri, oteller, tur opeatörleri, seyahat teknolojisi girişimleri, konaklama yatırımcıları, risk sermayedarları, teknoloji şirketleri ve dağıtım teknolojisi şirketleri; turizm ekosistemine dair birçok konuyu 3 gün boyunca eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek 7 sahnede ele alacaklar.

100 bin kişi, 400 konuşmacı, 400 stant ve tematik 7 sahne ile Dünya’nın en büyük online etkinliğinin olması planlanan etkinlikte birbirinden değerli konuşmacılar turizm ekosisteminin en merak edilen konularıyla sahnede olacaklar.

2018 yılında Hollanda merkezli Bidroom tarafından “Dünyanın En Etkili 10 Turizm Etkinliği”nden biri olarak, 2019 yılında Japonya merkezli HIS Travel tarafından “Dünyanın En İyi 5 Etkinliği”nden biri seçilen, 2020 yılında ise Güney Afrika merkezli Travelstart’ın kolu olan Hepstar tarafından “Dünyanın en etkili 10 turizm etkinliği”nden biri seçilen Uzakrota’nın artık klasikleşen farklı tematik salon konsepti bu yıl 7 salona çıkıyor. Daha önceki yıllarda gerçekleşen Ana Salon, Pazarlama Salonu, İş Seyahati Salonu, Teknoloji Salonu’na ek olarak bu yıl MICE salonu, Turizm Girişimleri & Yatırımları ve Turizm Malezya salonu olmak üzere 3 salon daha eklenecek.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi için https://www.uzakrota.com/online20 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags