Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın Son Transferi: Yeni Gillette Blue3 Taraftar Serisi


Gillette, yıllardır gururla yürüttüğü A Milli Futbol Takımı sponsorluğunun yanı sıra E-spor ve bireysel sporcu sponsorluklarıyla sporun gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi resmi lisanslı tıraş bakım ürünleri tedarikçisi olmasıyla birlikte "Gillette Milliyet Yılın Sporcusu Ödülleri"ne ana sponsorluğuyla desteğini 5 yıldır devam ettiren Gillette, lisanslı ürün tedarikçiliğini Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın tıraş bakım tedarikçisi olarak sürdürmeye devam ediyor.

"Takımını destekle, her tıraşın gol olsun" mottosuyla spor kulüpleriyle birlikte yaratılan Blue3 Taraftar Serisi’ni tercih eden taraftarlar, kulüplerine de destek olacak. Kulüplerine kattıkları her türlü değer sayesinde sporun en önemli paydaşı durumundaki taraftarlar, Blue3 ürünleri ile kulüplerini hem sahada hem de aynanın karşısında destekleyebilecek.

Türk sporunun önemli kulüplerinden Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın lisanslı Gillette Blue3 taraftar paketleri Eylül ayı başından itibaren raflarda yerini aldı. Blue3 Ekonomisi’ni denemek isteyen taraftarlar, marketlerin yanı sıra kulüplerin resmi satış kanallarını ve e-ticaret sitelerini ziyaret edebilir.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags