Vaillant Türkiye’den Green IQ’ya Özel “Farkında Olmak Ayrıcalıktır” Kampanyası


Vaillant, daha yeşil bir dünyaya katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Green IQ ürün konsepti kapsamında sıra dışı bir kampanyaya imza atıyor. “Sizlerin ve dünyanın ihtiyaçlarının farkındayız” diyen Vaillant Türkiye, Vaillant Green IQ ürünlerinin arkasında yatan felsefeyi, hayata geçirdiği dijital kampanya ile müşterilerine ulaştırıyor. “Farkında olmak ayrıcalıktır” manifestosu ile başlatılan iletişim kampanyası, Vaillant’ın “Sürdürülebilirlik”, “Teknoloji”, “Konfor”, “Verimlilik” vaatleriyle destekleniyor. Kampanya kapsamında GreenIQ konseptine özel web sitesi https://farkindaolmakayricaliktir.com‘u hayata geçiren Vaillant Türkiye; ayrıca podcast’ler ve sosyal medyada yürüttüğü çalışmalarla farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Green IQ konseptinin Vaillant’ın ustalık eseri olduğunu belirten Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü Hazım Bumin “Tasarruflu, uzun ömürlü ürünlerle ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla çalışıyor, teknolojik yatırımlarımıza uzun yıllardır ara vermeden devam ediyoruz. Vaillant olarak ayrıcalıklı bir dünyada yaşadığımızın farkındayız. Dünyamızı korumak için, 146 yıllık deneyim ve teknolojimizle, yaşamın kıymetini bilenler, doğanın ve geleceğin farkında olanlar, sadece akıllı seçimler yapanlar için Vaillant Green IQ’yu doğaya en saygılı şekilde ürettik. Green IQ, kombinin mucidi Vaillant’ın üretim teknolojisinin geldiği son nokta. Bu nedenle Vaillant’ın müşterisinin hayatını kolaylaştırma hedefiyle sunduğu tüm hizmetleri ve temsil ettiği bütün değerleri ürünlerimizle müşterimize sunmaya karar verdik. “Sürdürülebilirlik”, “Teknoloji”, “Konfor”, “Verimlilik”, farkında olduğumuz takdirde hem yaşam tarzımıza hem dünyaya etkisi büyük olan kavramlar. Bu nedenle kampanyamızda “Farkında olmak ayrıcalıktır” diyoruz” ifadelerini kullandı.

Vaillant Türkiye sosyal sorumluluk çalışmaları ve podcastler ile farkındalığı artırıyor

Vaillant Türkiye Avrupa’da sosyal sorumluluk felsefesi ile hayata geçirilen Green IQ konseptinin yanı sıra Doğa Derneği ile gerçekleştirdiği projelerle de farkındalık yaratıyor. 2015 yılından bu yana sürdürülebilir ve çevreci yaklaşımıyla örtüşen Doğa Derneği ile çalışmalarına devam eden Vaillant Türkiye, ülkemizde ve dünyada nesli tükenme tehlikesi altında bulunan küçük akbabaların korunmasına yönelik farkındalık çalışmaları yürütüyor.

Vaillant Türkiye, Green IQ konsepti ile vadettiği sürdürülebilirlik, teknoloji, konfor ve verimlik konularında kampanyaya özel hazırlanan podcastler ile de kullanıcıların farkındalığını artırmayı hedefliyor. “Farkında olmak ayrıcalıktır” web sitesinden de ulaşılabilen podcast’lerde Haberci ve Program Yapımcısı Güven İslamoğlu “Sürdürülebilirlik” ve “Verimlilik” konusunu ele alırken Futurist Ufuk Tarhan, “Teknoloji” ve “Konfor” konularına değiniyor.

“Farkında olmak ayrıcalıktır” başlığı altındaki podcast yayınlarına aşağıdaki linklerden ulaşılabiliyor.

https://farkindaolmakayricaliktir.com/#podcast

Spotify: https://open.spotify.com/show/6hHp6SkedB5k1knJZBcovC

Apple Podcast:https://podcasts.apple.com/tr/podcast/vaillant-ile-kafa-rahatlatan-sohbetler/id1508882868

Google Podcasts: https://podcasts.google.com/?feed=aHR0cHM6Ly9mZWVkcy5idXp6c3Byb3V0LmNvbS8xMDEzNDIyLnJzcw

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags