Nielsen Türkiye Perakende Hizmetleri Direktörlüğü Görevine Onur Yüksel Getirildi


Nielsen Türkiye’de “Perakende Hizmetleri Direktörlüğü” görevine Onur Yüksel getirildi. Nielsen Türkiye Genel Müdürü ve Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya’dan Sorumlu Perakende Grup Başkan Yardımcısı Didem Şekerel Erdoğan, Nielsen Türkiye Perakende Hizmetleri Direktörü olarak Onur Yüksel’i atamaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

Nielsen Türkiye Perakende Hizmetleri Direktörü olarak atanmadan önce Nielsen Dubai merkez olmak üzere Afrika ve Orta Doğu pazarlarında Nielsen Perakendeci Hizmetleri bölümüne liderlik eden Onur Yüksel, hem perakende hem de IT ve teknoloji deneyimine sahip. Nielsen Dubai ofisinde çalışmaya başlamadan önce Nielsen Türkiye Operasyon ve Perakende Hizmetleri departmanlarında farklı görevlerde bulunan Onur Yüksel, perakendecilik sektöründeki uzmanlığının yanı sıra ürün seçimi, çeşitliliği ve özel etiket stratejileri, müşteri sadakati ve perakende analitiği alanlarında tecrübeye sahip, öngörü konusunda deneyimli bir danışman olarak kabul ediliyor.

Yeni görevi çerçevesinde Onur Yüksel’in engin tecrübesiyle Türkiye’deki perakendecilere Nielsen uzmanlığıyla güçlü bir destek vereceğine inandığı vurgulayan Didem Şekerel Erdoğan, bu görevi daha önce yürütmekte olan İlker Unutkan’ı da Nielsen Almanya ofisine Perakende Analitiği İş Geliştirme Direktörü olarak transfer etmiş olmaktan büyük gurur duyduğunu ifade etti.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags