PRİDA İletişim Ödülleri’ne Geri Sayım Başladı


İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl üçüncüsünü düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri’nin sahiplerine kavuşması için geri sayım başladı. Kazananlar, 15 Ocak 2020’de düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 24 Ekim 2019 - 6 Aralık 2019 tarihleri arasında yapıldı. Başvuru süresinin bitiminin ardından değerlendirme süreci başlayan PRİDA İletişim Ödülleri’nde Aralık ayı sonunda finale kalan 110 proje belirlendi. PRİDA 2020’nin kazananları 15 Ocak’ta Novotel Karaköy’de düzenlenecek törende açıklanacak. Hem projeleri yürüten ajansların hem de proje sahibi kurumların ayrı ayrı PRİDA heykeline sahip olacağı bu gecede, İDA Akademi Ödülleri de sahiplerini bulacak. PRİDA İletişim Ödülleri’nde iletişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler, projeleriyle “Stratejik İletişim”, “Pazarlama İletişimi”, “Dijital ve Sosyal Medya”, “Özel Ödüller”, işbirlikleriyle “Sürdürülebilir Başarı Ödülleri” ve adaylarıyla “İletişim Emektarları” başlıkları altında ödüle hak kazanacak. Ayrıca “Stratejik İletişim”, “Pazarlama İletişimi”, “Dijital ve Sosyal Medya” başlıkları altında 3 büyük ödül takdim edilecek. Projelere katkıda bulunan herkese dijital PRİDA rozeti de verilecek.

İDA Akademi Ödülleri’ne Hak Kazanan Gençler Açıklanacak

İDA’nın bu yıl üniversiteli gençlerin yaratıcı fikirlerini ve sunum becerilerini desteklemek amacıyla hayata geçirdiği “İDA Akademi Ödülleri” de PRİDA ödül töreni ile aynı sahnede sahiplerini bulacak. Kazanan ilk üç ekip ödüllerini almadan önce fuayede kendilerine ayrılan alanda konuklara projelerini sunacaklar. Kazanan öğrenciler, projelerinin uygulanması konusunda da desteklenecek.

Törene katılım bildirimi ve ücretleri hakkında daha fazla bilgiye www.pridaodulleri.org ile www.ida.org.tr web sitelerinden ulaşılabilirsiniz.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags