13. Ankara Startup Zirvesi 15 Aralık’ta Bilkent Otel’de Gerçekleşecek


Bilkent Genç Girişimciler Kulübü (YES) tarafından düzenlenen 13. Ankara Startup Zirvesi, 15 Aralık 2019 Pazar günü Bilkent Otel’de gerçekleşecek. “Üniversite öğrencileri tarafından düzenlenen en büyük girişimcilik etkinliği” olma özelliği taşıyan Ankara Startup, Türkiye İş Bankası’nın ana sponsorluğunda düzenleniyor. Bilkent Cyberpark ve Bilkent TTO’nun daimi partner olduğu zirvenin diğer sponsorları ise İş Bankası Workup, Connected2.me, Pixery, Picus, Oracle Academy, Insider, Hacettepe Teknokent ve TABIP.

Her yıl 100’den fazla başvuru alan zirvede mücadele edecek 20 startup belirleniyor. Daha sonra seçilen 20 startup arasından finale kalan 8 startup seçiliyor. Bu 8 startup, yatırımcı karşısında görücüye çıkıyor. Diğer 12 startup ise Elevator Pitch konseptinde jüri karşısında 1’er dakika içinde kendilerini ifade etmeye çalışıyor.

Bilkent Genç Girişimciler Kulübü’nün öncülük ettiği, kâr amacı gütmeyen zirve; melek yatırımcılar, yatırım grupları ve web-mobil tabanlı projeleri olan girişimciler için önemli bir etkinlik. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin girişimcilik ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan zirvede, fikri olan her girişimciyi yeni bir başlangıç bekliyor. İş dünyasının önemli simalarının başarılarını ve başarısızlıklarını paylaşacağı zirvede Startup Finalist Battle’a ve Elevator Pitch’e seçilmeye hak kazanan startup’lar değerlendirilecek. Dereceye giren startup’lar, yatırımcı ve jüri karşısında sunumla tanıtılacak ve daha sonra jüri, en dikkat çeken startup’ları seçecek.

Detaylı bilgi için: www.ankarastartup.com

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags