P&G Geleceğin Kadın Liderlerini Yetiştirmeye Devam Ediyor


Procter and Gamble (P&G), kadının toplumsal hayatta güçlenmesine yönelik yaklaşımını hızlı tüketim ürünleri sektörünün geleceğini şekillendirecek kadın satış liderlerini yetiştirmek için geliştirdiği programlarla destekliyor. 3 yıl önce başlatılan “Geleceğin Kadın Liderleri” Programı, dördüncü yılında da birçok kız öğrencinin satış departmanlarında kariyer şansı yakalamaları için ilk adımı atmalarını sağlayacak. Üniversitelerin 3 ve 4’üncü sınıflarında okuyan kız öğrencilerin kabul edileceği programda, öğrencilerin akademik hayatta öğrendikleri teorik bilgileri, iş hayatında nasıl uygulayabileceklerini öğrenmek üzere farklı etkinlikler düzenlenecek.

5-6 Aralık 2019 tarihlerinde P&G İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek programda katılımcılar FMCG sektöründe markanın pazara girişi ve satış stratejilerini belirlemeyi, satışın dijital dünyasını keşfederken; P&G’nin sürdürülebilirlik konusundaki projelerini tecrübe etme şansını elde edecekler. Ayrıca çeşitli eğitimlerle donanımlarını artırma ve P&G’nin üst düzey yöneticileriyle ile bir araya gelip hem tanışma hem de fikirlerini paylaşma fırsatı yakalayacaklar. Programa seçilen kişiler, sonraki süreçte yazılı test ve mülakatlara dâhil olarak P&G’de işe giriş süreçlerini hızlandırma şansını yakalayabilecekler.

P&G üst düzey yöneticilerinin öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini paylaşacakları programa katılmak isteyen kız öğrenciler 28 Ekim 2019 tarihine kadar https://www.pgcareers.com/job/istanbul/p-and-g-future-female-leaders-sales/936/13519861 linki üzerinden başvuru yapabilir.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags