HPE Discover More Teknoloji ve İnovasyon Gurularını Bir Araya Getiriyor


HPE Türkiye’nin düzenlediği HPE Discover More 2019 etkinliği, uluslararası uzman konuklar, BT profesyonelleri ve liderlerinin katılımıyla, 2 Ekim tarihinde Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirilecek.

Bu önemli zirve öncesi düzenlenen toplantıda konuşan HPE Türkiye Genel Müdürü Güngör Kaymak HPE Türkiye’nin çalışmaları ve HPE Discover More etkinliğini değerlendirirken, gelecek planlarına odaklanarak, güçlü ve emin adımlarla yollarına devam ettiklerini vurguladı. Kaymak şöyle devam etti; “Bilişim teknolojileri tarihinin en dinamik dönemlerinden birini yaşıyoruz. Dijital dönüşüm her yerde, özellikle de uçlarda. Bu dönüşüm bütün sektörleri değiştiriyor ve her şeyin birbirine bağlı olduğu bir dünyanın kapılarını aralıyor; tıptan, ulaşıma, tarımdan, uzayın keşfine kadar. Geleceğin kurumları uç merkezli, bulut destekli ve veri odaklı olacaklar. Veriden anında öngörü sağlayabilen kurumlar en basit ifadeyle durdurulamaz olacaklar. HPE olarak bizim işimiz tam da burada başlıyor. Stratejimiz kurumları uç merkezli ve bulut destekli çözümlerle geliştirmek. HPE Discover More etkinliği ise tüm bu alanlarda hepimize engin vizyon çizecek bir platform sunuyor. HPE olarak sunduğumuz çözümlerle insanların iş ve yaşam tarzlarını geliştiriyoruz. Her şeyin birbirine bağlı olacağı ve ürettiğimiz her veriden anlamlı ön görü elde edilecek bir geleceğin kıyısındayız. Veri hiç olmadığı kadar değerli olacak. Bu yüzden stratejimiz kurumlarımızı uç merkezli ve bulut destekli çözümlerle geliştirmek. Dijital dönüşümün amacı hız ve çeviklik kazanırken, verimliliği artırmak. Uçtan buluta çözümlerdeki gelişmeler sayesinde veri miktarı da gittikçe artıyor. Gelecek yıla kadar bir insan günde ortalama 1.5 GigaByte veri üretecek. Bu veriyi verimliliği artırmak için kullanmalıyız. HPE olarak tam da bu noktada tüm kurumlar için en iyi çözümleri sunuyoruz”.

HPE Discover More iş dünyasının yakın takibinde

Bu sene beşincisi düzenlenecek HPE Discover More etkinliğinde, teknolojinin “Uçtan Buluta” deneyimleri nasıl baştan tanımladığı ve operasyonlara nasıl yön verdiği uluslararası uzman isimlerin de katılımıyla masaya yatırılacak. 2 Ekim’deki tüm gün sürecek etkinlikte HPE uzmanlarının liderlik ettiği sunumlar ve deneyimleme alanları katılımcıları bekliyor.

“Değişen İş ve Yaşam Tarzları”, “Dijital Transformasyon için İnovasyon”, “Yapay Zekâ ve Blockchain: Akıllı Nesnelerin İnterneti”, “Gelecek, İş ve Yaşam Şeklimizi Nasıl Değiştirecek?” gibi konu başlıklarının yanı sıra eş zamanlı oturumlarda da BT dünyasında büyük değişimler katılımcılarla paylaşılacak. Etkinlikle ilgili detaylı bilgilere buradan ulaşılabilir.

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags