Turizmin Nabzı Uzakrota Travel Summit’te Tutulacak


Geçen yıl Atina ve İstanbul’da gerçekleştirilen ve turizme yön verenleri buluşturan Uzakrota Travel Summit; Bu yıl, 27 Eylül 2019’da Rocketspace Londra ve 13 Aralık 2019’da SKYhub Ana Sponsorluğu, Emirates Airline, Atlasglobal ve IRC Ana Desteği ile yine turizmin nabzını tutacak.

2018 yılında Bidroom tarafından Dünyanın en etkili 10 turizm etkinliğinden biri seçilen Uzakrota’da bu yıl 150 üst düzey konuşmacı, 500’den fazla marka, 100’den fazla stant katılımcısı ve 4000 üzerinde ziyaretçi yer alacak. SKYhub Ana Salonu, Emirates Pazarlama Salonu, Neredekal.com Teknoloji Salonu, Turkish Airlines Corporate Travel Stage, GoGlobal Stage ve Startup Stage olmak üzere eş zamanlı olarak 6 farklı sahne ve bunlara ek olarak hazırlanacak. HotelRunner Lounge ve Hotelspro B2B Area’da yapılacak organizasyon yepyeni iş birliklerinin kurulmasını sağlamayı hedefliyor.

Bu yıl yeni yüzlerin de ağırlanacağı zirvenin keynote konuşmacıları da belli olmaya başladı. Global seyahat rehberi Lonely Planet‘in CEO’su Luis Cabrera; Amerika, Kanada, Yeni Zelanda, Avustralya, Güney Afrika, İngiltere gibi ülkelerde hizmet veren Trafalgar Travel‘ın Başkanı Wolf Paunic; Türk Hava Yolları Kurumsal Pazarlama ve Dağıtım Kanalları Başkanı Mert Dorman Uzakrota sahnesinde olacaklar. Ayrıca Ostelea ve Universidad Europea de Canarias Master Program Direktörü ve Emotourism konusunda küresel çapta makaleler yayınlayan ve dünyanın duygusal turizmde 1 numaralı ismi olarak ünlenen David Mora da, “Duygusal Turizm” konusundaki oturumuyla Uzakrota sahnesinde olacak.

Konuşmacılar, sponsorlar ve programla ilgili ayrıntılı bilgi için https://www.uzakota.com/summit19

KATEGORİLER
SON EKLENENLER
Search By Tags